+3 Yaş Balık Avı Oyunu (KS Games)
+3 Yaş Balık Avı Oyunu (KS Games)
+3 Yaş Balık Avı Oyunu (KS Games)

+3 Yaş Balık Avı Oyunu (KS Games) (1316.8011739)

Marka : KS Games
İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺71,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺61,90(KDV Dahil)
150 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

+3 Yaş Balık Avı Oyunu (KS Games)

 

3 yaş ve üzeri çocukların kullanımına uygundur.

Yüzeyi ışık yansımalarını önleyecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır.

Kutunun içinden çıkacak halkalar balıklarda bulunan deliklerden geçirilir. Akvaryum şeklinde tasarlanan karton katlanarak alt kutuya yerleştirilir. Tüm balıklar akvaryumun içine atılır. Oyuna en küçük oyuncu başlar ve oyun saat yönünde ilerler. Balığı çıkardığınız takdirde oltanızı bir kez daha akvaryumun içine bırakabilirsiniz.Her oyuncunun 2 deneme hakkı vardır. Haklar bittiğinde sıra diğer oyuncuya geçer. Balık tutarken akvaryumun içine kesinlikle bakılmaz. Akvaryumda hiç balık kalmadığında oyun biter. Balıkların üzerindeki puanlara göre en çok puanı olan oyuncu oyunu kazanır.

Oltalardaki mıknatıslar çocukların konsantrasyonlarını daha uzun süre korumalarına yardımcı olur. Çocuklarınızın zeka gelişimine katkıda bulunur. Çocukların, el-göz koordinasyonu ve ince motor becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Farklı yaş gruplarından çocuklar oyunu birlikte oynayabilirler.

Çocuklarınızın uzun süre keyifle oynayabilmeleri için ; dayanıklı, kırılmayan, özel mukavvadan üretilmiştir. 16 parçadan oluşmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR