+7 Yaş Abalone
+7 Yaş Abalone
+7 Yaş Abalone
+7 Yaş Abalone
+7 Yaş Abalone

+7 Yaş Abalone (1365.010029)

İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺339,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺310,90(KDV Dahil)
24 Saatte Kargoda 111 Ücretsiz Kargo

+7 Yaş Abalone

 

Abalone yepyeni tasarımı ile karşınızda!

 

Yenilenen kutusu, oyun alanı ve daha büyük topları ile Abalone  şimdi daha da keyifli. Üstelik  Abalone ile dünyanın en büyük oyun platformu STEAM 'de kullanabileceğiz STEAM Kod da size ücretsiz olarak sunuluyor. (Steam Kod hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın!)

 

Abalone – Yeni’de oyun alanı da yeniden tasarlandı. Artık oyun alanından düşen toplar, daha alt seviye düşüyor. Böylece oyundan çıkan toplar oyuncuyu engellemiyor.

 

Bu yepyeni tasarımda; kullanılan yüksek kalite malzeme ve işçilik ile oyundan alınan keyif çıtası daha da yükseldi. Abalone keyfiniz ikiye katlanıyor!

 

Topların çapı 25 mm, ağırlıkları ise 20 gr'dır. Bu özellik, oyundan daha fazla keyif almanızı sağlayan, kaliteli işciliğin en büyük göstergesidir!

 

Basit, hızlı ilerleyen, eğlenceli sıradışı bir starateji oyunu. 30 u aşkın ülkede 10 milyondan fazla satılmış olan bu oyun tüm zamanların en popüler strateji oyunlarındandır.

 

Oyuncular rakiplerinin 6 topunu da oyun alanından çıkaran ilk oyuncu olmaya çabalarlar. Kuralları basit olup çok kısa bir sürede öğrenilebilir:

• Bir seferde bir, iki veya üç topu itebilirsiniz.

• Toplarınızı tek çizgi halinde veya yana doğru bir adım itebilirsiniz.

• 2 top rakibinizin 1 topunu, 3 top 1 veya 2 topunu itebilir. Ancak eşit sayılardaki toplar birbirini itemez (Örneğin: 1 top 1 topu, 2 top 2 topu, 3 top 3 topu itemez).

 

Ödüller:

 

Mensa Award - USA 1990

"Game of the Decade" Golden Ace - Cannes, France 1998

Seal of Excellence - Consumer Guide - Canada 1998

 

İspanya'da üretilmiştir.

 

Dikkat!

 

Aman dikkat, çakma tabir edilen kalite açısından orijinali ile karşılaştırılamayan, oyunlarımızın ruhunu da çalan kopya ürünler piyasada dolaşmakta! Çocuklarınızı bu kalitesiz, sağlıksız ve oyun keyfini yok eden ürünlerden uzak tutmanızı öneririz.

 

Akıl ve Zeka Oyunları

7 Yaş Zeka Oyunları

 

 

Benzer Ürünler