Barbie Dreamtopia Peri Bebekler Serisi GJJ99
Barbie Dreamtopia Peri Bebekler Serisi GJJ99
Barbie Dreamtopia Peri Bebekler Serisi GJJ99
Barbie Dreamtopia Peri Bebekler Serisi GJJ99
Barbie Dreamtopia Peri Bebekler Serisi GJJ99
Barbie Dreamtopia Peri Bebekler Serisi GJJ99

Barbie Dreamtopia Peri Bebekler Serisi GJJ99 (1355.812893)

Marka : Barbie
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺64,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺58,50(KDV Dahil)

Barbie Dreamtopia Peri Bebekler Serisi GJJ99

+3 Yaş

Peri Bebekler Dünyası temel.com.tr’de

Barbie Dreamtopi peri bebekler miniklerin hayal gücüne ilham veriyor.

Her Barbie peri bebek, parlak kumaştan bir korse ve benzersiz bir silüete sahip renkli bir etek giyiyor. Hafif renkli bir çift şeffaf kanat, fantastik eğlenceyi artırırken her bebeğin canlı saçlarındaki taç da manzarası tamamlıyor.

Barbie Dreamtopia peri bebekleri 3-7 yaş aralığındaki peri masalı meraklıları amacıyla kusursuz bir armağan seçeneğidir. Barbie ile dilediğin hikayeyi canlandırmak çok kolay. Dreamtopia'ya girdiğinde hayallerin gerçeğe dönüştüğü bir dünyayla karşılaşırsın. Peri masalı meraklıları kendi dünyalarını yaratmak ve oyunları hayalleriyle ilerletmek amacıyla Barbie Dreamtopia bebek ve oyuncaklarının hepsini toplayabilir.

Benzer Ürünler
Etiketler
Barbie, Barbie Dreamtopia, Barbie Dreamtopia Peri, Barbie Dreamtopia Peri Bebekler, Barbie Dreamtopia Peri Bebekler Serisi, Barbie Dreamtopia Peri Bebekler Serisi GJJ99, Barbie Dreamtopia Peri Bebekler GJJ99, Barbie Dreamtopia Peri Serisi, Barbie Dreamtopia Peri Serisi GJJ99, Barbie Dreamtopia Peri GJJ99, Barbie Dreamtopia Bebekler, Barbie Dreamtopia Bebekler Serisi, Barbie Dreamtopia Bebekler Serisi GJJ99, Barbie Dreamtopia Bebekler GJJ99, Barbie Dreamtopia Serisi, Barbie Dreamtopia Serisi GJJ99, Barbie Dreamtopia GJJ99, Barbie Peri, Barbie Peri Bebekler, Barbie Peri Bebekler Serisi, Barbie Peri Bebekler Serisi GJJ99, Barbie Peri Bebekler GJJ99, Barbie Peri Serisi, Barbie Peri Serisi GJJ99, Barbie Peri GJJ99, Barbie Bebekler, Barbie Bebekler Serisi, Barbie Bebekler Serisi GJJ99, Barbie Bebekler GJJ99, Barbie Serisi, Barbie Serisi GJJ99, Barbie GJJ99, Dreamtopia, Dreamtopia Peri, Dreamtopia Peri Bebekler, Dreamtopia Peri Bebekler Serisi, Dreamtopia Peri Bebekler Serisi GJJ99, Dreamtopia Peri Bebekler GJJ99, Dreamtopia Peri Serisi, Dreamtopia Peri Serisi GJJ99, Dreamtopia Peri GJJ99, Dreamtopia Bebekler, Dreamtopia Bebekler Serisi, Dreamtopia Bebekler Serisi GJJ99, Dreamtopia Bebekler GJJ99, Dreamtopia Serisi, Dreamtopia Serisi GJJ99, Dreamtopia GJJ99, Peri, Peri Bebekler, Peri Bebekler Serisi, Peri Bebekler Serisi GJJ99, Peri Bebekler GJJ99, Peri Serisi, Peri Serisi GJJ99, Peri GJJ99, Bebekler, Bebekler Serisi, Bebekler Serisi GJJ99, Bebekler GJJ99, Serisi, Serisi GJJ99, GJJ99,