Barbie'nin Yemek Arabası GMW07
Barbie'nin Yemek Arabası GMW07
Barbie'nin Yemek Arabası GMW07
Barbie'nin Yemek Arabası GMW07
Barbie'nin Yemek Arabası GMW07
Barbie'nin Yemek Arabası GMW07
Barbie'nin Yemek Arabası GMW07

Barbie'nin Yemek Arabası GMW07 (1355.862898)

Marka : Mattel
Fiyat : ₺1.588,90(KDV Dahil)
24 Saatte Kargoda 111 Ücretsiz Kargo

Barbie'nin Yemek Arabası GMW07

 

3 yaş ve üzeri için uygundur.

Biip biip! Barbie'nin Yemek Arabası ile lezzet ve eğlence dolu bir yola çıkmaya hazır mısın? Barbie'nin Yemek Arabası ile mobil restoranını işletebilir ve müşterilere lezzetli yemekler hazırlayabilirsin.

Lezzetli yemekler yapıp servis etmeyi seviyorsan bir seyyar büfe işletebilirsin! Araç 45 cm uzunluğundadır. Dış evresinde Barbie temalı, rengarenk yiyecek resimleri bulunur. Yiyecekleri hazırlamak ve servis etmek üzere Ocak ve ızgara, smoothie istasyonu, servis barı ve saklama dolapları gibi oyun alanları açılır. Yemek arabası içersinde ilaveten ayaklı menü panosu, kaplar, mutfak gereçleri, servis tepsileri, tabaklar, patates kızartması amacıyla fritöz, smoothie amacıyla blender, besin malzemeleri, soslar ve acıkan müşterilerinin oturabileceği sandalye gibi 30'dan çok aksesuar bulunur. Dahası, gerçekçi bir oyun amacıyla birtakım figürler Barbie bebeğin (ayrı olarak satılır) tutabileceği kısımlara sahiptir.

 

Barbie acaba ne pişiriyor? Müşteri seçimini yaptıktan sonra Barbie, kasaya geçebilir. Doyasıya eğlence amacıyla set, Barbie'nin Seyyar Büfesi ile 30'dan çok öykü anlatma aksesuarı içerir.

Özellikle yemek yapmayı, müşterilere hizmet etmeyi ve mutfak yeteneklerini geliştirmeyi seven, 3 yaş ve üzeri çocuklar amacıyla kusursuz bir hediyedir! Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir. Yemek arabasında, yiyecekleri hazırlamak ve servis etmek amacıyla Ocak ve ızgaranın, smoothie istasyonunun, servis barının ve saklama dolaplarının dahil bulunduğu oyun alanları açılır. Yemek arabasında ilaveten ayaklı menü panosu, kaplar, mutfak gereçleri, servis tepsileri, tabaklar, patates kızartması amacıyla fritöz, smoothie amacıyla blender, besin malzemeleri, soslar ve acıkan müşterilerinin oturabileceği sandalye gibi 30'dan çok aksesuar bulunur.

 

Set içerisinde; 45 cm uzunluğunda, açıldığında aniden çok yemek pişirme oyun kısmı yayınlayan Barbie'nin Seyyar Büfesi'nde ayaklı menü panosu, kaplar, mutfak gereçleri, servis tepsileri, tabaklar, patates kızartması amacıyla fritöz, smoothie amacıyla blender, besin malzemeleri, soslar ve sandalye gibi 30'dan çok gerçekçi oyuncak.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR