3D Maketler ve Modelleri İncelemesi

3D Maketler ve Modelleri İncelemesi

3D Maketler ve Modelleri İncelemesi

 

3D Maketler Mahalli yönetimler ve Hususi sektör, planlamaya Muavin olmak için gittikçe 3d yapı maketini kullanıyor. Örneğin Brisbane Belediye Meclisi, 3D maketi modelini stratejik planlama, geliştirme değerlendirmesi ve topluma katılım için kullanmaktadır.3d maketinin yaygınlaşması bu gibi konulara yarar sağlayabilir.

 

3D Maket sayısal simülasyon, yapı tasarım destek araçlarının Esas bileşenleri olarak geniş çapta tanınır. Şu anda, çoğunlukla Yepyeni 3D maketi binaların tasarım ve yapımı, nadiren yenileme projelerinde uygulanmaktadır Çünkü var 3D Maketi binaların çoğu için çok az dijital veri mevcuttur. Bu nedenle, var 3D yapı maketi modellerinin üretilmesi için emin ve etkili yaklaşımlar geliştirmek ehemmiyetlidir.

 

 

Bu çalışmamız nihayet teknolojiye Mühim katkılar sağlamak amacıyla, 2 boyutlu çizimden 3D puzzle oluşturmak için iki tamamlayıcı hat süresince geliştirilen yöntemlerin ve araçların eleştirel bir incelemesini sunar. 3D Puzzle oluşturma tekniklerinin geniş spektrumlu bir değerlendirmesi 2D çizimlere dayalı yaklaşımlara göre henüz odaklıdır.

 

 

Ayrı olarak 3D yapı maketi vatandaşları kentsel planlamaya iç etmek için Yepyeni bir platform sunuyor. Planlama yaparken hem var hatta Yepyeni gelişim planlarının etkisini çözümleme etmek ve iletmek için 3D yapı maketini kullanabilirler.

 

Araştırma çalışmalarının çoğu, 3D yapı maketi oluşturma işleminin belirli, sınırlı adımlarına odaklanır. 3D maketine en etkili yaklaşımın seçilmesinin büyük ölçüde amaçlanan uygulamaya ve projeye ezilet kısıtlamalara bağlı olmasıdır. çalışma, var 3D Puzzle yaklaşımların birleştirilmesinden Mühim faydalar elde edilebileceğini vurgulamaktadır. 3D maketi oluşturmaya ilişkin her bir yaklaşımın benzersizliği çok ehemmiyetlidir. araştırmacıların 3d maketi modellerinin kullanım durumlarını incelemeleri henüz ayrımlı bir 3d maketi oluşturmada yaralı olabilir.

 

3D Maket ve 3D Puzzle Modellerimizi BURADAN İnceleyebilirsiniz

Etiketler: 3d maket, 3d maket modelleri, 3d maketler, 3d puzzle,
Ekim 17, 2019
Listeye dön