Kauçuk Zemin Kaplama Kullanım Alanları

Kauçuk Zemin Kaplama Kullanım Alanları

Kauçuk Zemin Kaplama

Kauçuk Zemin Kaplama daha çok çocuk oyun alanları için kullanılmaktadır. İçine dolgu maddesi ve pigmentler katılmaktadır. Bu yumuşak olmasını sağlamaktadır. Hem estetik açıdan oldukça güzel görünmekte hem de güvenilir bir zemin kaplama çeşididir. Gürültüyü engeller. Gürültünün aşağı katlara gitmesini engeller. Esnek bir yapısı bulunmaktadır. Kimyasal maddeye, neme ve suya dayanıklı olması en önemli özelliklerinden bir tanesidir. Öyle ki sigara yanıklarına bile dirençli bir yapısı bulunmaktadır.

Esnek bir madde olması sebebi ile dayanıklı olan Kauçuk Zemin Kaplama, hijyeniktir ve çok kolay temizlenir. Bu nedenle çocuklu aileler tarafından daha çok tercih edilmektedir. Çocukların yerlere bir şeyler dökmesi, çizmesi, boyaması gibi olumsuzluklar bu malzemede kolay temizlendiği için özellikle anneler tarafından çok tercih edilmektedir. Kuru ya da ıslak paspas yardımı ile çok kolay temizlenmektedir.

Kreşlerde, çocuk oyun parklarında, evi müsait olanlar için de evlerin balkon gibi yerlerde kullanılmaktadır. Kauçuk Zemin Kaplama renk seçenekleri çok geniştir. Kırmızı, yeşil, sarı, mavi gibi birçok renk seçeneği mevcuttur. Hem güvenilir hem kolay temizlenir bu ürün çok fazla tercih edilmektedir. Yürüyüş parkurlarında da çok fazla tercih edilmektedir. Özellikle anaokulu ve kreşlerin oyun alanları bu kaplama ile kaplanmaktadır. Kauçuk zemin kaplama için nem oranının %65 olması gerekmektedir. Hava sıcaklığının da en az 15 derece olması gerekmektedir. Uygulamanın da yağışız bir zamanda yapılması gerekmektedir.

Buradan Ürünleri İnceleyebilirsiniz

Etiketler: kauçuk zemin kaplama
Ağustos 31, 2019
Listeye dön