Kreş Sandalyesi Fiyatları ve Modelleri

Kreş Sandalyesi Fiyatları ve Modelleri

Kreş Sandalyesi Fiyatları

Firmamız, hem çocuklarınızın rahatını, sağlığını, hem de fiyat anlamında müşterilerimizi düşünmektedir. Kreş sandalyelerimiz için en uygun fiyatları sizler için belirledik. Fiyatlarımız sandalyelerin uzunluklarına göre değil, alım sayısına göre değişmektedir. Dileğinize göre sandalye seçimlerinizi tekli, ikili ya da daha ekonomik olması açısından beşli olarak tercih edebilirsiniz. 

Firma olarak, müşterilerimize daha fazla yardımcı olmak amacında olduğumuz için, zaman zaman indirimler yapmaktayız. Bu indirimleri sitemizin “kaçırılmayacak fırsatlar” kısmından takip ederek kontrol edebilirsiniz.

Kreş sandalyesi satmakta olan bir çok firma bulunmakta, ancak genel olarak firmamızı diğer kurumlarla karşılaştırdığınız zaman fiyatlarımızın uygun olduğunu görebilirsiniz. Şunu da unutmamak gerekir ki ürünlerimiz yıllarca kullanılabilen sağlamlıkta ve güvenilirliktedir. Piyasada daha ucuza bulabileceğiniz ürünlerin satıcıları size garanti veremezken, biz, kalitemiz, sağlamlığımız ve konforumuzla öne çıkmaktayız.

Fiyatlarımıza % 100 orijinal ürün garantisi vermekteyiz. 50 TL ve üzerindeki siparişleriniz için herhangi bir ücret talep etmemekteyiz. Ürünleriniz size ulaştığında, kapıda kontrol edebilir, herhyangi bir sorun görürseniz, firmamızın sizlere sunmuş olduğu iade ya da değişim hakkını kullanabilirsiniz.

Ödemeler, müşterilerimizin uygun gördüğü şekilde gerçekleştirilmektedir. Yani isteyen müşterilerimiz kredi kartı ile, isteyen müşterilerimiz ise nakit ödeme yapabilirler. Ödemeler, siparişiniz size teslim edildiğinde yapılabilir.

Tüm bunlara ek olarak firmanız, ödeme alanında müşterilerine koruma sağlamaktadır; güvenli alışveriş yapabilmeniz için her zaman SSL güvenliğini ön planda tutmaktayız.

Tüm Kreş Sandalyesi Modellerimizi Buradan İnceleyebilirsiniz

Etiketler: kreş sandalyesi, kreş sandalyesi modelleri, kreş sandalyesi fiyat,
Kasım 05, 2019
Listeye dön