Kreş Sandalyesi Modelleri

Kreş Sandalyesi Modelleri

Kreş Sandalyesi Modelleri

Firmamız hem büyükleri hem de küçüklerin dikkatini çekecek bir çok farklı sandalye modeline sahiptir; Bazı modellerin daha rahat taşınabilmesi için sırt yaslama yerinede bir oyuk bulunmaktadır. Bu dizayn sayesinde müşterilerimiz ya da çocuklar, rahatça sandalyeyi istedikleri yere transfer edebilirler. Taşıma yeri farklı olan modellerimiz de bulunmaktadır. İsteğe göre bazı sandalyelerde sırt dayama yerinin altındaki oyuk kullanılarak da transfer işlemi gerçekleştirilebilir. Bu modellerimizin başka bir özelliği de sırtı tam kavraması, dolayısıyla oturanda maksimum seviyede rahatlık uyandırmasıdır.

Kreş Sandalyesi Modellerimiz üretilirken çocukların yaşları göz önüne alınarak üretimlerimiz tamamlanmıştır. Örneğin bir çok modelimiz 1-6 yaş arası kullanımına uygundur.

Firma olarak sandalyelerin sadece çocukların torumakta kullanacakları basit bir eşya olmadığını düşünüyoruz; bu sebeple üretim sağlarken bizim için her santimetre çok önemlidir. Çünkü sandalyeler, kullanıldığı yere renk getirirler. Boyutlarıyla odayı öne çıkarabilir güzel bir görünüm sağlayabilirler. Ancak görüntünün çekici olabilmesi için sandalyenin doğru boyutlara sahip olması gerekmektedir. Bizde bu düşünce ile bacakların eni 40 ya da 39 santim olan modellerimizi tamamladık. Yine benzeri şekilde boyu 55 ya da 52 santim olan sandalyelerimiz de bulunmaktadır.

Müşterilerimizin memnuniyetini maksimum seviyede tutmak için, istediğiniz modelin istediğiniz rengini de bulabilirsiniz.

Piyasadaki diğer firmaların sandalyelerinin yapı maddelerinin ahşaptan olduğunu göreblirsiniz; firmamızın bi prensibi olarak sadece plastik kreş sandalyesi üretimi yapıyoruz. Ürünlerimiz çocuk sağlığına zarar vermeyecek ve yıllarca güvenle kullanabilecek dayanıklılığa sahiptir.

Modellerimizle ilgili detaylı bilgiyi sitemizden bulabilirsiniz.

Etiketler: kreş sandalyesi modelleri,
Kasım 20, 2019
Listeye dön