Kuru Boya Markaları ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kuru Boya Markaları ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Kuru Boya Markaları ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kuru Boyalar Kalemleri ve Modelleri

Kuru boyalar uzun zamandır hayatımıza renk katan boya araçlarıdır. Kuru boyaların tarihçesi MÖ 457 yılana kadar dayanmaktadır. Eski Yunanlıların çizim yapmak için kuru boyaları kullandığı bilinmektedir. Hem çizmesi kolay hem detaylı çizmeye yarayan boyalar insanlığın sanatı aktarması için optimal araçlardan biri olmuştur.

Araştırmalara göre çocuk gelişimi açısından da yararlı olan kuru boyalar, el kol koordinasyonu, göz gelişimi, renk ayırımı, ve el becerisinin gelişmesi için büyük katkı sağlar. İlkokul öğrencilerinin hangi boyayı seçmesi konusunda her zaman bir bilinmezlik vardır. Pastel boyalar, Sulu boyalar ve Kuru Boyalar.

Bu boyalar arasından ilkokul öğrencisine en uygun boya konusu olduğunda Kuru Boyalar her zaman öne çıkmıştır. Çünkü pastel boyalar çocuklar tarafından kolayca kırılabilmekte ve bir çoğu yemeğe çalışmaktadır. Sulu boyalar ise kolay kırılmakta ve çok temiz olmamaktadır. Kuru boyalar çocukların normalde de alıştığı kalem formatında olduğundan mütevellit çocuklar bu konsepte daha rahat alışmakta ve daha rahat tutmaktadır. Resimleri daha kolay ve düzenli çizmektedirler. Temel Kırtasiyemizde bulunan Kuru Boya Markaları Şu Şekildedir;

-Faber Castell

-Fatih

-Adel

-Monami

-Stabilo

-Steaedtler

-Alpino

Temel Kırtasiyemizde bulunan Kuru Boya Markalarımız en üst kalitede olup çocuğunuzun sağlığı için belli testlere tabi tutulmuştur.

Kırılmalara ve çiziklere dayanıklıdır. Faber Castell, Monami ve Stabilo gibi Kuru Boya markalarımızın kalitesi uluslararası sektörde birçok ödül almış olup uzun ömürlü ve sağlamdırlar. Elimizde bulunan ürünler;

12 Renkli Kuru Boyalar

Faber Castell 12 Renk

Monami 12 Renk

Adel 12 Renk

Fatih 12 Renk

Stabilo 12 Renk

Steaedtler 12 Renk

Alpino 12 Renk

24 Renkli Kuru Boyalar

Faber Castell  24 Renk

Alpino 24 Renk

Adel 24 Renk

BipPoint 24 Renk

Staedtler 24 Renk

Ürünlerimizde Aynı Gün Kargo İmkanımız vardır.(Öğlen 12’den önceki siparişler için geçerlidir).

Etiketler: kuru boya, kuru boya kalemleri,
Ağustos 27, 2020
Listeye dön