Plastik Kreş Sandalyesi - Modelleri

Plastik Kreş Sandalyesi - Modelleri

Plastik Kreş Sandalyesi

Günümüzde kreş sandalyeleri birçok farklı maddeden yapılabilmektedir. Kullanılan bu maddelerin başında plastik ve ahşap gelmektedir. Ahşap modellerin çoğu güzel ve kaliteli görünse de bazı duruş bozukluklarına sebebiyet verebilir. Bu sebeple biz, firma olarak, plastik çocuk sandalyeleri tercih ediyoruz. Plastik kreş sandalyeleri bir çok açıdan, ahşaptan yapılmış olanlara kıyasla avantajlıdır; Öncelikle plastik sandalyeler daha hafif olduğu için taşınması, hareket ettirilmesi daha kolaydır. Çocukların hareketleri kişiler olduklarını var sayarsak sandalyenin rahat hareket edebilmesi, müşterilerimizin işini kolaylaştıracaktır. Başka önemli bir nokta ise sandalyelerin temizliğidir. Ahşap sandalyeler birden fazla temizlik malzemesi kullanılarak temizlenmesi gereken eşyalardır. Oysa plastik sandalyeler temizlik alanında da daha pratiktir. 

Firmamızdaki plastik sandalyelerimiz hem konforlu hem de dayanıklıdır. Şu konuyu çok net ifade edebiliriz ki, sandalyelerimizde insan sağlığına zararlı olabilecek hiçbir madde bulunmamaktadır.

Sandalyelerimizin bacak kısmı 32 santimdir. Toplamda ise sandalyelerin boyu 55 santimi bulmaktadır.

Sandalyelerimizin son derece dayanıklıdır. Yapı maddesi dolayısıyla kırılması neredeyse imkansız bir alaşımdan oluşturulmuştur.  Aynı zamanda sandalyelerimiz yoğun kullanılsa bile dayanıklılığını göstermektedir; ürünlerimizi yıllarca güvenle kullanabilirsiniz. Bu konuda birçok insanda hatalı bir algı oluşabilmektedir; plastik sandalyelerimiz asla kullanışsız değildir, zayıf maddelerden üretilmemiştir. Toplumumuzda plastik sandalyeler kalitesiz olarak görülebilir ancak bu doğru bir görüş değildir. Markamız, yıllara meydan okuyan, kalitesi ile piyasada bilinen, müşterilerine güven veren ve bilinen bir markadır.

Etiketler: kreş sandalyesi, kreş sandalyesi modelleri,
Kasım 12, 2019
Listeye dön