Colour Full (Renkli Geometri) (1314.002062)

Marka : Pal
Fiyat : ₺69,90(KDV Dahil)
aynı gün kargo

Colorful Oyunu Müthiş Bir Görsel Algı Ve Problem Çözme Oyunu.

Dikkat Ve Konsantrasyon Yanı Sıra Mantıksal Çıkarım Becerilerini De Geliştiren Bu Oyun Çocuğunuz Dışında Sizi De Kendisine Hayran Bırakacak.

 

Colorful Oyunu Her Birinin Üzerinde Renkli Bir Şekil Olan 18 Adet Transparan Parçayı Kullanarak Ve Üst Üste Koyarak Aşamada Gösterilen Kompozisyonu Meydana Getirin! Oyunumuz Basitten Zora 100 Seviyeden Oluşuyor. Şekillerin 90, 180 Ve 270 Derecelik Dönmelerini Düşündürün Harika Bir Geometri Oyunu.

Hatırlamanız Gereken Bazı Noktalar Var: Şekil, Renk Ve Sırayı Birleştirmeli Ve Sonrasında Parçaları Hangi Yönde Koymanız Gerektiğine Karar Vermelisiniz!

Colorful Oyunu Çocuklarınızın Görsel Algı, Geometrik Ve Uzamsal Zeka, Bağlantısal Düşünme, Dönme Simetrisi Gibi Becerilerini Geliştirir.

Geometrik Ve Matematiksel Zekalarının Küçük Yaştan İtibaren Gelişmesini İstiyorsanız Bu Oyunu Kaçırmayın.

Colorful Oyununu Özellikle 4 Yaştan İtibaren Çocuklarınıza Uygulayabilirsiniz.Oyun Kitapçığı 100 Bölümden Oluşmaktadır. İlk 25 Bölüm Başlangıç Bölümleri 4 Yaş Çocuklarının Yapabileceği Bölümleri İçeriyor. Bölümlerden Basitten Zora Doğru Giderek Zorlaşıyor. Oyunumuzu Çokta Basit Zannetmeyin. 25 Bölümden Sonraki Bölümler Hiçde Kolay Değil.

Son 25 Bölüm Siz Anne Ve Babaları Bile Zorlayacak. Eminim Ki Çocuklarınızdan Boşta Kalan Zamanlarda Sizde Bu Oyunu Bitireceksiniz.

Colorful Oyunu İle Size Ve Çocuklarınıza İyi Eğlenceler Dileriz.

Nasıl Oynanır?

 

Kutu İçinden Çıkan Farklı Desen Ve Renklere Sahip Şefaf Kartlar İle Görev Kitapçığında Verilen Görevleri Tam Olarak Yapmaya Çalışıyoruz. Şeffaf Kartların Öncelik Sonralık Sırasına Dikkat Ederek Görev Kitapçığında Verilen Desenleri Eksik Yada Fazla Olmayacak Şekilde Yerine Ve Yönüne Dikkat Ederek Oyun Platformunda Oluşturalım.

 

Kurallar Ve Dikkat Edilecek Noktalar

 

Görev Kitapçığında Verilen Görevleri Sıra İle Eksik Ve Fazla Olmayacak Şekilde Tamamlayalım. Bazı Görevlerde Verilen Beyaz Kısımları Oluştururken Oyun Platformunun Beyaz Zemininden Yardım Alınabilir. Ayrıca Şu Unutulmamalıdır, Görev Kitapçığında Verilen Görseller Gayet Parlak Ve Canlı Olmasına Rağmen Özellikle Fazla Şeffaf Plakanın Kullanıldığı Görevlerde Oluşan Görünüm Mat Olacaktır Bu Olumsuzluk Oluşturmaz.

 

İçindekiler

18 Adet Renkli Şeffaf Kart

Bir Adet Oyun Konsolu

100 Seviyen Oluşan Kitapçık

Benzer Ürünler
google-site-verification: google905adea24218afeb.html