Fischertechnik Fischer Tech Basic Bikes Lego
Fischertechnik Fischer Tech Basic Bikes Lego
Fischertechnik Fischer Tech Basic Bikes Lego

Fischertechnik Fischer Tech Basic Bikes Lego (1370.710055)

Marka : Lego City
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺39,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺33,92(KDV Dahil)

Fischer Tech ürünleri geçmeli parçaların birleştirilerek ürün inşasının çocuk tarafından yapıldığı bir ürün gurubudur. 
Her bir Fischer Tech setinde, rahatlıkla takılıp çıkarılan ve Almanya’da yüksek kalite’de üretilen parçalarla, birden çok model yapma imkânı vardır. 
Çocukların motor becerilerini, üretkenliklerini, öz güvenini ve de zekâlarını geliştiren bu oyuncaklar geleceğin mühendisleri için özenle hazırlanmış üstün nitelikli setlerdir. 
Fischer Tech ürünlerinin benzer oyuncak setlerinden bir yönüyle farklıdır. 
Bu fark Fischer Tech setlerinin gerçek mühendislik uygulamalarına daha yakın tasarım ve kuruluma sahip olmalarıdır. 
Fischer Tech ile oynayan çocukların ya da gençlerin ileride bilimsel ve teknik uygulamalara daha çabuk adapte olması ve başarılı olması kaçınılmazdır. 
Fischer Tech ürünlerini sadece basit oyuncaklar olarak görmemek gerekir. 
Setler basitten zora doğru, en temel el becerisinden ileri fizik konularına kadar birçok konuyu eğitebilme özelliğine sahip setlerdir. 

• Fischer Tech ürünleri bu eğitici yönleriyle Almanya’da yılın eğitici oyuncağı olarak “Golden Rocking Horse” ödülünü birçok seti için almıştır. Ayrıca Belçika’da Yılın oyuncağı ödülleri de bulunmaktadır.

 

Benzer Ürünler
Etiketler
Fischertechnik, Fischertechnik Fischer, Fischertechnik Fischer Tech, Fischertechnik Fischer Tech Basic, Fischertechnik Fischer Tech Basic Bikes, Fischertechnik Fischer Tech Basic Bikes Lego, Fischertechnik Fischer Tech Basic Lego, Fischertechnik Fischer Tech Bikes, Fischertechnik Fischer Tech Bikes Lego, Fischertechnik Fischer Tech Lego, Fischertechnik Fischer Basic, Fischertechnik Fischer Basic Bikes, Fischertechnik Fischer Basic Bikes Lego, Fischertechnik Fischer Basic Lego, Fischertechnik Fischer Bikes, Fischertechnik Fischer Bikes Lego, Fischertechnik Fischer Lego, Fischertechnik Tech, Fischertechnik Tech Basic, Fischertechnik Tech Basic Bikes, Fischertechnik Tech Basic Bikes Lego, Fischertechnik Tech Basic Lego, Fischertechnik Tech Bikes, Fischertechnik Tech Bikes Lego, Fischertechnik Tech Lego, Fischertechnik Basic, Fischertechnik Basic Bikes, Fischertechnik Basic Bikes Lego, Fischertechnik Basic Lego, Fischertechnik Bikes, Fischertechnik Bikes Lego, Fischertechnik Lego, Fischer, Fischer Tech, Fischer Tech Basic, Fischer Tech Basic Bikes, Fischer Tech Basic Bikes Lego, Fischer Tech Basic Lego, Fischer Tech Bikes, Fischer Tech Bikes Lego, Fischer Tech Lego, Fischer Basic, Fischer Basic Bikes, Fischer Basic Bikes Lego, Fischer Basic Lego, Fischer Bikes, Fischer Bikes Lego, Fischer Lego, Tech, Tech Basic, Tech Basic Bikes, Tech Basic Bikes Lego, Tech Basic Lego, Tech Bikes, Tech Bikes Lego, Tech Lego, Basic, Basic Bikes, Basic Bikes Lego, Basic Lego, Bikes, Bikes Lego, Lego,