Fisher-Price Eğitici Köpekçiğin Renkli Kalemleri (Türkçe)
Fisher-Price Eğitici Köpekçiğin Renkli Kalemleri (Türkçe)
Fisher-Price Eğitici Köpekçiğin Renkli Kalemleri (Türkçe)

Fisher-Price Eğitici Köpekçiğin Renkli Kalemleri (Türkçe) (1336.438819)

İndirim Oranı : %31 İndirim
Fiyat : ₺58,49(KDV Dahil)
İndirimli : ₺40,49(KDV Dahil)
3.Kapıda Ödeme 4.50TL Üzeri 5.Kargo Ücreti

Fisher-Price® Eğlen ve Öğren® Eğitici Köpekçiğin Renkli Kalemleri, bebeğinizin hisleri, renkleri, sayıları, sıralamayı ve çok daha fazlasını eğlenceli şarkılar ve interaktif oyunlarla öğrenmesine yardımcı olur! Bu “duygu dolu” küçük dostların her biri farklı bir hisse sahiptir. Şaşkın, üzgün, uykulu, mutlu ve kızgın. Bebeğiniz her bir kalemin üzerine bastığında komik sesler, renkler veya hisler ile ilgili eğlenceli cümleler duyar; “Ben mutlu sarı bir kalemim!” gibi.

Öğretinleler; Renkler ve hisler: Her bir boya kalemine basıldığında, şaşkın, üzgün, mutlu, uykulu ve kızgın gibi farklı hisler ve renklerle ilgili cümle ve şarkılar çalar.

Sayma ve Sıralama: Kalemleri kutularındaki doğru yerlere dizdiklerinde, onlara sayıları ve sıralamayı öğreten sözler ve şarkılar duyacaklar. (“İki! Birden sonra iki gelir!”)

Her bir boya kaleminin farklı bir duygusu var! Bunları sevimli şarkılar ve sözlerle duymak için, kalemin üzerine basın. Bebeğiniz renkli kalemleri doğru yere yerleştirdikçe eğlenceli şarkılarla ödüllendirilir. 5 adet farklı renkli, üzerinde rakamlar bulunan boya kalemi ve 1 adet kutu içerir. Hisleri, saymayı ve sıralamayı, renkleri ve daha fazlası öğretir! 35’ten fazla şarkı, ses ve ifade! Her bir kalemi kutudaki doğru yerine koymaya çalışırken sayı düzenini ve sıralamayı öğrenir. Tabii ki bu sırada eğlenceli sözler ve melodiler duyar! 35 farklı şarkı ve cümle ile en eğlenceli renk paleti. Gelişim ve oyun bir arada.

18-36 ay bebekler için tasarlanmıştır.

 

Benzer Ürünler
Etiketler
Fisher-Price, Fisher-Price Eğitici, Fisher-Price Eğitici Köpekçiğin, Fisher-Price Eğitici Köpekçiğin Renkli, Fisher-Price Eğitici Köpekçiğin Renkli Kalemleri, Fisher-Price Eğitici Köpekçiğin Renkli Kalemleri Türkçe, Fisher-Price Eğitici Köpekçiğin Renkli Türkçe, Fisher-Price Eğitici Köpekçiğin Kalemleri, Fisher-Price Eğitici Köpekçiğin Kalemleri Türkçe, Fisher-Price Eğitici Köpekçiğin Türkçe, Fisher-Price Eğitici Renkli, Fisher-Price Eğitici Renkli Kalemleri, Fisher-Price Eğitici Renkli Kalemleri Türkçe, Fisher-Price Eğitici Renkli Türkçe, Fisher-Price Eğitici Kalemleri, Fisher-Price Eğitici Kalemleri Türkçe, Fisher-Price Eğitici Türkçe, Fisher-Price Köpekçiğin, Fisher-Price Köpekçiğin Renkli, Fisher-Price Köpekçiğin Renkli Kalemleri, Fisher-Price Köpekçiğin Renkli Kalemleri Türkçe, Fisher-Price Köpekçiğin Renkli Türkçe, Fisher-Price Köpekçiğin Kalemleri, Fisher-Price Köpekçiğin Kalemleri Türkçe, Fisher-Price Köpekçiğin Türkçe, Fisher-Price Renkli, Fisher-Price Renkli Kalemleri, Fisher-Price Renkli Kalemleri Türkçe, Fisher-Price Renkli Türkçe, Fisher-Price Kalemleri, Fisher-Price Kalemleri Türkçe, Fisher-Price Türkçe, Eğitici, Eğitici Köpekçiğin, Eğitici Köpekçiğin Renkli, Eğitici Köpekçiğin Renkli Kalemleri, Eğitici Köpekçiğin Renkli Kalemleri Türkçe, Eğitici Köpekçiğin Renkli Türkçe, Eğitici Köpekçiğin Kalemleri, Eğitici Köpekçiğin Kalemleri Türkçe, Eğitici Köpekçiğin Türkçe, Eğitici Renkli, Eğitici Renkli Kalemleri, Eğitici Renkli Kalemleri Türkçe, Eğitici Renkli Türkçe, Eğitici Kalemleri, Eğitici Kalemleri Türkçe, Eğitici Türkçe, Köpekçiğin, Köpekçiğin Renkli, Köpekçiğin Renkli Kalemleri, Köpekçiğin Renkli Kalemleri Türkçe, Köpekçiğin Renkli Türkçe, Köpekçiğin Kalemleri, Köpekçiğin Kalemleri Türkçe, Köpekçiğin Türkçe, Renkli, Renkli Kalemleri, Renkli Kalemleri Türkçe, Renkli Türkçe, Kalemleri, Kalemleri Türkçe, Türkçe,