Fisher Price Eğitici Sevimli  Elma
Fisher Price Eğitici Sevimli  Elma
Fisher Price Eğitici Sevimli  Elma
Fisher Price Eğitici Sevimli  Elma
Fisher Price Eğitici Sevimli  Elma

Fisher Price Eğitici Sevimli Elma (1336.425895)

İndirim Oranı : %31 İndirim
Fiyat : ₺71,49(KDV Dahil)
İndirimli : ₺49,49(KDV Dahil)
Kargo Ücreti 50₺ Üzeri KÖ

Öğrenme ve eğlenme çok tatlı bir lezzet ile bu sevimli oyuncakta birleşiyor :)Fisher-Price® Eğlen & Öğren® Eğitici Sevimli Elma ile öğrenmek hem eğlenceli hem lezzetli! Elma dilimlerini alıp takma oyunu ile el becerilerini geliştirir. Beş "dilim"in her birinde bir sayı ve o sayıyı gösteren bir resim var. Miniğiniz, ortadaki “çekirdek” düğmesine bastığında, her parçadaki meyveleri, renkleri ve sayıları öğreten yepyeni şarkılar ve cümleler duyar! (""Beş mor üzüm!"") Elmaya vurduğunda ise, elma yuvarlak tabanı sayesinde sallanır ve komik sesler çıkarır. Böylece bebeğiniz ödüllendirilir! (""Pırrr!"") 

Gelişim ve oyun bir arada™ Sayı sayma: El becerilerini geliştirici oyunlar ve eğlenceli şarkılar ile miniklere sayıları tanıtır. Renkler: Eğlenceli şarkılar ve parlak renkler bebeğin farklı renkleri öğrenmesine yardım eder. İlk Kelimeler: Eğlenceli cümleler ve şarkılar ile farklı meyveleri tanıtır! 

• 5 numaralandırılmış elma "dilimi" üzerindeki sayılar ve resimlerle öğrenmeye teşvik eder
• Hacıyatmaz formundaki taban, vurma oyunu için mükemmel
• Meyveleri, sayıları ve renkleri öğreten sesleri, şarkıları ve cümleleri etkinleştirmek için “çekirdek” düğmesine basın 
• 1 AA pil gerektirir

Benzer Ürünler