Lego Süper Mario Pirana Set 71382
Lego Süper Mario Pirana Set 71382
Lego Süper Mario Pirana Set 71382
Lego Süper Mario Pirana Set 71382
Lego Süper Mario Pirana Set 71382

Lego Süper Mario Pirana Set 71382 (1338.913255)

Marka : Lego
İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : ₺419,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺387,00(KDV Dahil)

Lego Süper Mario Pirana Set 71382

 

Bu görkemli Ek Macera Setiyle LEGO Super Mario Maceraya Başlangıç Setine Piranha Plant ezme srandardı ekle! Soda Ormanında her yerde zehirli bir bataklık var, sakın amacıylae düşme. Altın kazanmak amacıyla Spiny'nin üzerine atla, sonra atlıkarıncanın üzerinde dönerek Piranha Plant'leri düşür ve 3 kırmızı altın bloğunu meydana çıkar. Süre sınırını aşmadan hepsinin üzerine atla ve dev bir mükafat kazan!

 

Çocuklar bu Piranha Plant Şaşırtıcı Engel Ek Macera Seti (71382) ile LEGO Super Mario evrenini geliştirerek arkadaşlarıyla ya da tek başlarına ekstra eğlence yaşayacak. LEGO Mario™'nun (figür dahil değildir) yenmesi amacıyla 2 Piranha Plant ve bir Spiny figürü ve Piranha Plant'leri düşürerek büyük dijital altın mükafatleri yayınlayan 3 kırmızı altın bloğuna ulaşmak amacıyla dönen bir atlıkarınca içerir. (Not: İnteraktif oyunlar amacıyla 71360 Maceraya Başlangıç Seti lüzumludir.)

 

Dijitale geçin Bu set amacıyla görüntüleme araçlarıyla yapımı daha da keyifli duruma getiren Instructions Plus'ı bedava LEGO Super Mario uygulamasında bulabilirsiniz. Uygulama, tekrardan inşa etmenin ve oynamanın yaratıcı yolları ile ilgili ipuçları ve çocukların eserlerini paylaşabileceği güvenilir bir forum sunar. Gerçek dünyada Mario eğlencesi Koleksiyonluk LEGO Super Mario oyun setleri, ailece sevilen bir Nintendo karakterini gerçek dünyaya taşır ve trend belirleyen çocuklar amacıyla harika bir hediyedir. Maceraya Başlangıç Seti yapım oyuncağı, Ek Macera Setleri ve Güçlendirme Paketleri, hayranların kendi benzersiz seviyelerini inşa etmelerine imkan tanır.

 

Çocuklar bu Piranha Plant Şaşırtıcı Engel Ek Macera Seti (71382) ile parçalarla oluşturulan zehirli Soda Ormanında dönmeli, zıplamalı engeller yaratarak LEGO Super Mario Maceraya Başlangıç Setine ekleyebilir.

 

LEGO Mario’nun (figür dahil değildir) yenmesi amacıyla Super Mario'nun ünlü düşmanları 2 Piranha Plant ve bir Spiny LEGO oyuncak figürü içerir.

 

Piranha Plant'leri devirmek amacıyla dönen bir atlıkarınca ve oyunculara üçünün de üzerinden belirli bir sürede zıplayınca büyük dijital altın mükafatleri kazanma talihi yayınlayan 3 kırmızı altın bloğu içerir.

 

Bu 267 parçalı LEGO oyuncak yapım seti, interaktif oyun amacıyla lüzumlu olan Mario ile Maceraya Başlangıç Setine (71360) sahip 7 yaş ve üzeri yaratıcı çocuklar amacıyla keyifli bir doğum günü ya da yılbaşı hediyesidir.

 

Bu modülün asli kurulumda yüksekliği 9 cm, genişliği 8 cm, derinliği 16 cm'dir ve tekrardan yapılarak başka LEGO Super Mario setleriyle değişik şekillerde birleştirilebilir.

 

Koleksiyonluk LEGO Super Mario oyuncakları, ailece sevilen bir karakteri gerçek dünyaya taşır ve hayranlarına tek başına ya da başkalarıyla oynamak amacıyla sınırsız genişletme, tekrardan yapma ve benzersiz seviyeler yaratma mümkünlülüğü sunar.

 

LEGO yapım parçaları, 1958'den beri tutarlı, birbiriyle uyumlu olması ve her seferinde basit ve dayanıklı bir şekilde takılması amacıyla katı sektör standartlarına ideal üretilmektedir.

 

LEGO yapım parçaları, katı emniyet standartlarına ideal olmasından emin olmak amacıyla maksimum derecede test edilir.

Benzer Ürünler