Lego Technic Ferrari 488 GTW 42125
Lego Technic Ferrari 488 GTW 42125
Lego Technic Ferrari 488 GTW 42125
Lego Technic Ferrari 488 GTW 42125

Lego Technic Ferrari 488 GTW 42125 (1338.913484)

Marka : Lego
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺2.490,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.999,00(KDV Dahil)

Lego Technic Ferrari 488 GTW 42125

 

Dünyanın en zor sağlamlık yarışlarında Şahlanan At’a prestijli zaferler kazandıran Ferrari 488 GTE’nin eşi aynısı yoktur. Şimdi bu arabanın, bir sembol durumuna gelen orijinalindeki dizayn detaylarını taşıyan LEGO® Technic modeli versiyonunu yapabilirsiniz.  Aslına makul detaylar Detaylara olağanüstü ilgi edilen bu yarış arabası modeli, Ferrari'nin sağlam yarış arabasının gerçek bir temsili. Ön ve arka süspansiyona, açılan kapılara, pistonları dinamik bir V8 motora ve arabayı döndüren bir direksiyona sahiptir. Orijinal çıkartmalar ve aslına makul renkler, bu efsanevi modele kusursuz son dokunuşları katar.  Sıradan olandan kaçın Bu set, kusursuz dizaynları seven yetişkinlere yönelik bir LEGO model koleksiyonundan bir settir. Kendiniz amacıyla yeni bir fiziksel proje ya da bir motor sporları hayranı amacıyla makul bir armağan olan bu LEGO Technic yapım seti, sürükleyici bir yapım tecrübesi sonucunda keyifle sergileyeceğiniz bir model sunar.

 

Kendinizi sağlamlık yarışları dünyasının heyecanına kaptırarak, sembolleşmiş Ferrari 488 GTE yarış arabasının size ait, sergilenebilen bir LEGO® Technic modelini yapın.

Aslına makul özellikleri arasında ön ve arka süspansiyon, açılan kapılar, pistonları dinamik bir V8 motor ve arabayı döndüren direksiyon dahildir.

LEGO® Technic Ferrari 488 GTE “AF Corse #51” (42125), orijinal yarış çıkartmaları ve aslına makul renkleriyle bütün motor sporları hayranlarının evinde ya da ofisinde gururla sergileyebileceği bir modeldir.

Yetişkinler amacıyla tatmin edici bir yapım projesi ve sağlamlık yarışlarını, Ferrari yarış arabalarını ve motor sporlarını seven herkes amacıyla ilham verici bir doğum günü ya da özel gün armağansidir.

Modelin yüksekliği 13 cm, uzunluğu 48 cm ve genişliği 21 cm'dir.

Açılan kapıları ve kaputu yardımıyla amacıyladeki bütün detayları basitçe keşfedin.

 

Bu set, araba ve AF Corse 51 takımı ile ilgili bulgular dahil özel içeriklere sahip bir yapım talimatı kitapçığıyla beraber gelir.

LEGO® Technic setleri, mühendislik ve teknolojiye ilgi duyan herkese, şık dizaynları ve gerçekçi fonksiyonlarıyla, çarpıcı özelliklerle dolu tatmin edici bir model yapım tecrübesi sunar.

Dayanıklı, birbiriyle uyumlu ve her seferinde güvenle birleştirilebilen LEGO® Technic yapım parçaları, katı sektör standartlarına makuldur ve 1958'den beri bu tür olmuştur.

LEGO® Technic parçaları, yüksek global emniyet standartlarını karşıladığından emin olmak amacıyla düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.

Benzer Ürünler