Star Marmara Yakma Tavla Büyük Boy
Star Marmara Yakma Tavla Büyük Boy

Star Marmara Yakma Tavla Büyük Boy (1108.020012)

Marka : Temel
İndirim Oranı : %21 İndirim
Fiyat : ₺74,22(KDV Dahil)
İndirimli : ₺58,88(KDV Dahil)
100 TL Üzeri Ücretsiz Kargo Kapıda Ödeme Kargo Ücreti

Star Marmara Yakma Tavla Büyük Boy

 

Türk toplumunun sahip bulunduğu en popülerden oyunlardan biri olan tavla, Star yakma tavla seti ile daha eğlenceli duruma gelir. Star yakma tavla setinin işçiliği ve kaliteli yapısı yardımıyla çoğu değişik mekânda tavla oynanabilir. İç ve dış kısımlarının kaliteli yapısı ile ilgi çeken tavla seti, çoğu bireyin çoğu şahıs doğrulusunda sıkça tercih edilir.

 

Tavla Star Yakma Tavla Seti ile Oynanır

 

Tavla setinde yer alan classic desenler, çoğu tavla oyuncusunun da ilgisini çeker. Farklı bir dizayna sahip Star yakma tavla seti, tavla turnuvalarında kullanılabilir.

Star yakma tavla seti, birinci sınıf ham maddeler kullanılarak üretilir. Tavla setinde sarfedilen kaliteli işçilik, tavla setinin tercih edilme nedenler arasındadır.

Tavla seti, kapağında yer alan küçük mıknatıslar yardımıyla çok rahat bir şekilde açılıp kapatılabilir.

Tasarımı ve pullarının hafifliğiyle öne çıkan tavla setinin dış alanı dama oynamaya gerektiğince müsaittir.

Tavla setinin dış faktörlerin çoğuna karşı gerektiğince sağlam bir yapısı bulunur. Tavla setinin iç ve dış yüzeylerine sürülen vernik ve cila, tavla setinin daha kaliteli duruma getirir.

Ek Özellikler

 

Boyut: Büyük Boy

Dama Tahtası: Var

Mıknatıslı Kapak: Var

Kaplama: MDF

Ebatlar: 24 x 40 cm

Kutu İçeriği

 

Star yakma tavla setinin kutu bünyesinde iki değişik renkte 32 adet pul, 2 adet zar ve 1 adet tavla oyun tahtası bulunur.

 

Oyun Sektöründe Öncü Marka

 

Star markası; tavla, satranç ve iskambil oyunları konusu ile ilgili tanınan markalardan biridir. Markanın satışa sunmuş bulunduğu bütün oyunlar, bugünümüzde kahvehanelerin ve kafelerin sıkça tercih ettiği ürünlerdendir. Ürettiği tavla setleri ve iskambil kartları ile adını duyuran marka, her geride bıraktığımız gün büyümesini sürdürür.

 

Tavla Oynamak İsteyen Herkes İçin

 

Sağlam bir yapı, şık bir dizayn ve uzun yaşamlı bir tavla seti arayan şahısler, Star yakma tavla setini gönül rahatlığıyla tercih edebilirler. Aile ve dost ortamlarının vazgeçilmez oyunlarından biri olan tavla, iç alanı classic bir dizayna sahip Star yakma tavla seti yardımıyla çok daha eğlenceli duruma gelir.

Benzer Ürünler