Uno Kartlar W2087
Uno Kartlar W2087
Uno Kartlar W2087
Uno Kartlar W2087

Uno Kartlar W2087 (1316.036744)

Marka : Mattel
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺29,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺26,91(KDV Dahil)

Uno Kartlar W2087

 

Kart çekmek basit ama atmak çok zor!

Renk ve rakam eşleştirmesi ile oynanabildiği gibi kart türüne göre de rakibinizi zorlayabilirsiniz. Elinizde bir kartınız kaldığında, "UNO!" demeyi unutmayın ve oyunun kazananı siz olun!

UNO renk ve sayı eşleştirmesine dayanan klasik kart oyunudur. Başlaması basit, bırakması zor bu oyun şimdi daha çok heyecan amacıyla özelleştirebilir Özel Joker Kartları'yla eğlenceyi katlayın!

Oyuncular ellerindeki bir kartı destenin en üstteki görünen kartla eşleştirerek, teker teker bütün kartların kurtulmaya çalışıyorlar. Özel Aksiyon kartları oyunun kaderini değiştiriyor ve rakipleri yenmeye yardım ediyor! Herhangi rakiple el değiştirmek amacıyla 'El Değiştir' kartını kullanın ve kendi kurallarınızı yazmak amacıyla 3 adet kişiselleştirilebilen (ve silinebilen) 'Joker' kartını oyuna sokun!

Destede her renkten 19 adet kart (kırmızı, yeşil, mavi ve sarı), üzerine 8 adet 'İki Kart Çek' kartı, her renkte 'Yön Değiştir' ve 'Atla' kartları, 4 adet 'Joker' kartı, 4 adet adet '4 Kart Çek Joker' kartı, 1 adet 'El Değiştir Joker' kartı ve 3 adet özelleştirebilir 'Özel Joker' kartı yer almaktadır.

Eşleştirme yapamazsanız, ortadaki desteden çekmek zorundasınız! Elinizde tek kart kaldığında "UNO" diye bağırmayı sakın unutmayın ve ceza yemeyin! Elindeki bütün kartlardan ilk önce kurtulan oyuncu, rakiplerinin ellerinde kalan kartların toplam adedi kadar puan alır. 500 puana ulaşan ilk oyuncu kazanır.

Uno Kartlar ile eğlenceye hazır mısın?

Benzer Ürünler