₺455,90 KDV Dahil
₺489,90 KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
Ücretsiz Kargo
₺679,90 KDV Dahil
₺795,90 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺679,90 KDV Dahil
₺795,48 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺679,90 KDV Dahil
₺795,48 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺679,90 KDV Dahil
₺795,48 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺787,90 KDV Dahil
₺921,84 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺787,90 KDV Dahil
₺921,84 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
1 2 3 ... 6 >

Okul Çantaları

Çantalarda günlük kullanım için, işe giderken, okula giderken, doğada ve sporda kullanılmak üzere birçok çeşit bulunmaktadır. Bu çeşitler arasında okul çantalarının özellikleri hem konfor hem de ergonomiklik açısından çok önemlidir. Kullanışlı bir okul çantası hafif ve dayanıklı olmalı ve uzun süreli kullanım olanağı sağlamalıdır. Okul Çantaları çocukların ve gençlerin okul araç-gereçlerini taşımanın yanı sıra ihtiyaç duyabilecekleri malzemeleri de muhafaza etme olanağı sunmalıdır. Aynı zamanda tüm okul çantası çeşitleri, birkaç mevsim kullanılabileceği göz önünde bulundurularak seçilmelidir. Yani hava koşullarına uygunluk okul çantaları konusunda seçim yaparken önemli bir etkendir. Bu konuda terletmeyen malzemeler, su geçirmez özellikte çantalar örnek gösterilebilir.

Okul Çantaları kategorileri bakımından da Sırt Çantaları, Kalem Çantaları, Anaokulu Çantası ve Beslenme Çantaları gibi zengin çeşit olanağı sunmaktadır. Ayrıca taşınan ürün bakımından da çanta çeşitleri bulunmaktadır. Örneğin; proje ve resim çantaları, suluk ve mataralar da çanta çeşitlerine dahil edilebilir.

Okul Sırt Çantaları

Okul Sırt Çantaları, çocuklar ve gençlerin uzun saatler yanlarında bulundurmaları ve taşımaları gereken bir eşya olması sebebiyle hem görünüm hem de rahatlık bakımından değerlendirilmelidir. Okul Sırt Çantaları seçilirken göz alıcı bir tasarımın yanı sıra, kumaşı ve malzemesi de aynı derecede düşünülerek karar verilmelidir. Omuz ve sırt rahatlığı özellikle düşünülmeli, vücuda baskısı olabildiğince azaltılacak derecede olmalı ve temasın en hafif şekilde olması göz önünde bulundurulmalıdır. Bunlara ek olarak Okul Sırt Çantalarında bölme sayısının fazlalığı yahut bölme boyutlarının çeşitliliği kurtarıcı rol oynamaktadır.

Okul Sırt Çantaları görsel anlamda çeşitlilik bakımından da zengin bir çerçevede yer almaktadır. Renkler ve desenlerin çeşitlilik gösterdiği Kız Okul Çantaları, Erkek Okul Çantaları ve Unisex Okul Çantaları gibi kategorilerde ürünler bulmak mümkündür.

Kalem Kutuları ve Kalem Çantaları

Kalem Kutuları ve Kalem Çantaları niteliği bakımından hem sırt çantaları içerisinde hem de kalemlerin kullanıldığı alanlarda düzen sağlamak konusunda son derece kullanışlı ürünlerdir. Kalem Kutuları ve Kalem Çantaları kalemlerinizin kırılmasını, zarar görmesini ve kaybolmasını önlemek için ideal bir kullanım sunar. Çanta içerisinde kalem kutuları ve kalem çantaları kullanılmadan açıkta bırakılan kalemler dağılacak ve belki diğer eşyalarınıza zarar verecektir. Aynı zamanda kalem kutuları ve kalem çantaları çalışma masalarında, okul sıralarında dağınıklığı önlemeye ve tüm yazım araç-gereçlerinizi bir arada tutmaya, toparlamaya olanak sunacaktır. Bu yüzden çantanıza ve zevkinize uygun bir kalem çantası veya kalem kutusu kullanmanız önerilir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR