₺47,90 KDV Dahil
₺56,90 KDV Dahil
1 2 3 ... 7 >

Erkek Oyuncakları

Erkek oyuncakları arasında daha çok oyuncak araba, oyuncak silah ve süper kahraman oyun setleri yer almaktadır. Rekabet ve yarış seven erkek çocukları bu tür oyuncakları tercih etmektedir. Erkek oyuncakları bir standarta indirgenmiştir. Ama gelişen teknoloji ile erkek oyuncakları çeşitlendirilmiş, çocuklar cinsiyet ayrımı yapılmaksızın birçok oyuncakla oynamayı tercih etmeye başlamışlardır. Yine de ailelerin oyuncaklar üzerinde baş gösteren cinsiyet ayrımcılığından dolayı erkek oyuncaklarında en çok üretim araba ve silah oyuncaklarında olmuştur. Son zamanlarda en çok satılan Erkek oyuncakları arasında Hotwheels oyuncakları, oyuncak setleri, Nerf silahları ve  Cars oyuncakları üst sıralarda yer almaktadır.

Erkek Oyuncağı

Erkek oyuncağı çeşitleri değişen ve gelişen üretim-tüketim ilişkileri sonucu çeşitlenmeye başlanmıştır. Bir araba ya da bir oyuncak silahtan çok daha fazlası üretilmeye başlanmıştır. Bu noktada zengin çeşit olanağı ve limitleri zorlayan araba modelleri ile Hot Wheels erkek oyuncağı çeşitleri çocuklar arasında en beğenilenler arasındadır. Farklı ve eğlendirici tarzıyla dikkat çeken bu Hotweels oyuncakları ailelerin de çocukları için erkek oyuncağı kategorisinde en çok tercih ettiği oyuncak türüdür. Erkek oyuncağı kategorisinin vazgeçilmezi bir diğer marka ise oyuncak setleri ile erkek çocukların macera dolu zaman geçirmesini sağlayan Cars oyuncaklarıdır.

Erkek Çocuk Oyuncağı

Günümüzde erkek çocuk oyuncağı genel sabit yapısından çıkarılarak, bu alanda çocuklar için daha kullanışlı ve daha zararsız sayılabilecek modellerin üretimi esas alınmıştır. Son dönemde erkek çocuk oyuncağı çeşitlerinden silah oyuncaklarında öncü modeller olarak karşımıza Nerf silahları çıkmaktadır. Diğer silah oyuncaklarına nazaran daha iyi bir tasarıma sahip olan Nerf silahlarında, mermi olarak yumuşak dokulu mermi kullanılması bu oyuncakları zararsız kılmaktadır. Erkek çocuk oyuncağı alanında zararsız üretimler gerçekleştiren Nerf markasının modelleri arasında yer alan su silahları da çocuklar için güvenli bir kullanım olanağı sunmaktadır. Erkek çocuk oyuncağı alanında zenginleşen çeşit imkanı çocukların eğlence dünyasını da genişletmiştir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR