Barbie Dreamtopia Prenses Bebekler GJK13
Barbie Dreamtopia Prenses Bebekler GJK13
Barbie Dreamtopia Prenses Bebekler GJK13
Barbie Dreamtopia Prenses Bebekler GJK13

Barbie Dreamtopia Prenses Bebekler GJK13 (1355.813036)

Marka : Barbie
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺79,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺59,90(KDV Dahil)
1.24 Saatte Kargo 2.Ücretsiz Kargo 3.Kapıda Ödeme

Barbie Dreamtopia Prenses Bebekler GJK13

 

Pembe elbiseleri ile çok şık duruyor

 

Barbie Dreamtopia’dan prenses bebekler, renkli dokunuşlar ve fantastik öğelerle peri masalı rüyalarını gerçeğe dönüştürüyor.

 

Bu Barbie prenses bebekler parlak korseler ve gökkuşağı, çiçek, kıymetli taş vb. temaları taşıyan baskılı etekler giyiyor.

 

Her Barbie bebeğin saçlarındaki parlak renk şeridi keyifli bir sürpriz gibi, çıkarılabilir taç ise kraliyet ailesine özgü manzarası tamamlıyor.

 

Barbie prenses bebeklerle aslında ya da hayallerde oynamak çok basit zira Dreamtopia’ya girdiğinde hayallerin gerçeğe dönüştüğü bir dünyayla karşılaşırsın. Peri masalı meraklıları kendi dünyalarını yaratmak ve oyunları hayalleriyle ilerletmek amacıyla Barbie Dreamtopia bebek ve oyuncaklarının hepsini toplayabilir.

 

Ürün Ölçüsü: 32 x 11,5 x 4,5 cm.

Barbie Dreamtopia™'dan prenses bebekler, renkli dokunuşlar ve fantastik öğelerle peri masalı rüyalarını gerçeğe dönüştürüyor.

Bu Barbie® prenses bebekler parlak korseler ve gökkuşağı, çiçek, kıymetli taş vb. temaları taşıyan baskılı etekler giyiyor.

Her Barbie® bebeğin saçlarındaki parlak renk şeridi keyifli bir sürpriz gibi, çıkarılabilir taç ise kraliyet ailesine özgü manzarası tamamlıyor.

Barbie® prenses bebeklerle aslında ya da hayallerde oynamak çok basit zira Dreamtopia™'ya girdiğinde hayallerin gerçeğe dönüştüğü bir dünyayla karşılaşırsın.

 

Peri masalı meraklıları kendi dünyalarını yaratmak ve oyunları hayalleriyle ilerletmek amacıyla Barbie Dreamtopia™ bebek ve oyuncaklarının hepsini toplayabilir.

Benzer Ürünler