Barbie Yüz Bakımı Yapıyor Oyun Seti GJR84
Barbie Yüz Bakımı Yapıyor Oyun Seti GJR84
Barbie Yüz Bakımı Yapıyor Oyun Seti GJR84
Barbie Yüz Bakımı Yapıyor Oyun Seti GJR84
Barbie Yüz Bakımı Yapıyor Oyun Seti GJR84
Barbie Yüz Bakımı Yapıyor Oyun Seti GJR84
Barbie Yüz Bakımı Yapıyor Oyun Seti GJR84
Barbie Yüz Bakımı Yapıyor Oyun Seti GJR84

Barbie Yüz Bakımı Yapıyor Oyun Seti GJR84 (1355.816495)

Marka : Barbie
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺264,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺197,90(KDV Dahil)
1.24 Saatte Kargo 2.Ücretsiz Kargo 3.Kapıda Ödeme

Barbie Yüz Bakımı Yapıyor Oyun Seti GJR84

 

Barbie bebek kendisine özen göstermek amacıyla en iyi arkadaşın olacak!

 

Barbie'nin Yüz Bakımı Oyun Seti'nde Barbie bebek, çok sevdiği iyi hissetme yöntemlerinden biri olan yüz maskelerinin tadını çıkarıyor. Sette, Barbie ve küçücük köpeğine yüz maskeleri meydana getirmek amacıyla hamur ve kalıplar, çıkarılabilir lekeler meydana getiren bir boya kalemi ve kızların bakım tecrübesini kusursuz yaşamaları amacıyla bir spa istasyonu bulunur.

 

Bu oyun seti; Barbie bebek, bir yavru köpek, spa istasyonu, üç kutu Barbie oyun hamuru ve cilt bakımı oyununu yine yine oynamayı sağlayacak aksesuarlar ile sunulur. Başlangıç olarak Barbie bebeği ve yavru köpeğini koltuklarına (spa salonu koltuğu arkaya yatırılabilir) oturtabilirsin. Daha sonra  sete dahil olan boya kalemini kullanarak bebeğin yüzünde lekeler yaratabilirsin.

 

Dönen istasyona yerleştirilen üç kaseye, oyun setine dahil olan üç değişik renkteki hamuru koyabilirsin. Seçtikleri renkte hamurdan bir parça al, sonrasında hamuru iki kalıptan birine yerleştir. Maskeyi yine hazırlamak amacıyla Barbie bebek ve yavru köpeği amacıyla birer kalıp bulunur. Maskeyi kalıptan çıkarıp bebeğin ya da yavru köpeğin yüzüne yapışması amacıyla bastır.

 

Bir vakit sonra maskeyi çıkar ve bebeğin yüzünü havluyla sil. Lekeler ortadan kayboldu bile! Barbie'nin yüzü bundan sonra ışıl ışıl!

Göz bantları, losyon şişesi ve havlu gibi temalı aksesuarlar; öykü anlatma eğlencesini daha da eğlenceli kılıyor. Sette askılar, raflar ve tezgah gibi parçaları saklama alanları da bulunuyor. Barbie bebek spa bornozu ve terlik giyiyor. Dizleri ise dilediği gibi rahatlayabilmesi amacıyla bükülüyor.

Set içerisinde; bornozlu ve terlikli Barbie bebek, 1 yavru köpek, kalıpları ve dönen sehpasıyla 1 spa istasyonu, 3 kutu Barbie oyun hamuru, 1 kepçe, 1 boya kalemi, 1 spa koltuğu, 1 köpek yatağı, 3 göz bandı, 3 kase, 3 renk işareti, 1 losyon şişesi ve 1 havlu yer almaktadır.

 

Kişisel bakımı öğrenmek ve yeni öyküler yaratmak amacıyla Barbie'nin Sağlıklı Hayat Serisi'ndeki bütün bebekleri koleksiyonuna ekleyebilirsin.

Yavru köpeği yatağına, Barbie bebeği ise arkaya yatırılabilen koltuğa oturt. Boya kalemini kullanarak bebeğin yüzünde lekeler oluştur. Hamurlardan birini seç, kepçeyi kullanarak ufak bir kısmını kalıba koy ve bastır. Daha sonra  maskeyi çıkarıp bebeğin ya da köpeğin yüzüne bastır. Bakımın etkisini görmeye hazır ol!

Benzer Ürünler
Etiketler
Barbie, Barbie Yüz, Barbie Yüz Bakımı, Barbie Yüz Bakımı Yapıyor, Barbie Yüz Bakımı Yapıyor Oyun, Barbie Yüz Bakımı Yapıyor Oyun Seti, Barbie Yüz Bakımı Yapıyor Oyun Seti GJR84, Barbie Yüz Bakımı Yapıyor Oyun GJR84, Barbie Yüz Bakımı Yapıyor Seti, Barbie Yüz Bakımı Yapıyor Seti GJR84, Barbie Yüz Bakımı Yapıyor GJR84, Barbie Yüz Bakımı Oyun, Barbie Yüz Bakımı Oyun Seti, Barbie Yüz Bakımı Oyun Seti GJR84, Barbie Yüz Bakımı Oyun GJR84, Barbie Yüz Bakımı Seti, Barbie Yüz Bakımı Seti GJR84, Barbie Yüz Bakımı GJR84, Barbie Yüz Yapıyor, Barbie Yüz Yapıyor Oyun, Barbie Yüz Yapıyor Oyun Seti, Barbie Yüz Yapıyor Oyun Seti GJR84, Barbie Yüz Yapıyor Oyun GJR84, Barbie Yüz Yapıyor Seti, Barbie Yüz Yapıyor Seti GJR84, Barbie Yüz Yapıyor GJR84, Barbie Yüz Oyun, Barbie Yüz Oyun Seti, Barbie Yüz Oyun Seti GJR84, Barbie Yüz Oyun GJR84, Barbie Yüz Seti, Barbie Yüz Seti GJR84, Barbie Yüz GJR84, Barbie Bakımı, Barbie Bakımı Yapıyor, Barbie Bakımı Yapıyor Oyun, Barbie Bakımı Yapıyor Oyun Seti, Barbie Bakımı Yapıyor Oyun Seti GJR84, Barbie Bakımı Yapıyor Oyun GJR84, Barbie Bakımı Yapıyor Seti, Barbie Bakımı Yapıyor Seti GJR84, Barbie Bakımı Yapıyor GJR84, Barbie Bakımı Oyun, Barbie Bakımı Oyun Seti, Barbie Bakımı Oyun Seti GJR84, Barbie Bakımı Oyun GJR84, Barbie Bakımı Seti, Barbie Bakımı Seti GJR84, Barbie Bakımı GJR84, Barbie Yapıyor, Barbie Yapıyor Oyun, Barbie Yapıyor Oyun Seti, Barbie Yapıyor Oyun Seti GJR84, Barbie Yapıyor Oyun GJR84, Barbie Yapıyor Seti, Barbie Yapıyor Seti GJR84, Barbie Yapıyor GJR84, Barbie Oyun, Barbie Oyun Seti, Barbie Oyun Seti GJR84, Barbie Oyun GJR84, Barbie Seti, Barbie Seti GJR84, Barbie GJR84, Yüz, Yüz Bakımı, Yüz Bakımı Yapıyor, Yüz Bakımı Yapıyor Oyun, Yüz Bakımı Yapıyor Oyun Seti, Yüz Bakımı Yapıyor Oyun Seti GJR84, Yüz Bakımı Yapıyor Oyun GJR84, Yüz Bakımı Yapıyor Seti, Yüz Bakımı Yapıyor Seti GJR84, Yüz Bakımı Yapıyor GJR84, Yüz Bakımı Oyun, Yüz Bakımı Oyun Seti, Yüz Bakımı Oyun Seti GJR84, Yüz Bakımı Oyun GJR84, Yüz Bakımı Seti, Yüz Bakımı Seti GJR84, Yüz Bakımı GJR84, Yüz Yapıyor, Yüz Yapıyor Oyun, Yüz Yapıyor Oyun Seti, Yüz Yapıyor Oyun Seti GJR84, Yüz Yapıyor Oyun GJR84, Yüz Yapıyor Seti, Yüz Yapıyor Seti GJR84, Yüz Yapıyor GJR84, Yüz Oyun, Yüz Oyun Seti, Yüz Oyun Seti GJR84, Yüz Oyun GJR84, Yüz Seti, Yüz Seti GJR84, Yüz GJR84, Bakımı, Bakımı Yapıyor, Bakımı Yapıyor Oyun, Bakımı Yapıyor Oyun Seti, Bakımı Yapıyor Oyun Seti GJR84, Bakımı Yapıyor Oyun GJR84, Bakımı Yapıyor Seti, Bakımı Yapıyor Seti GJR84, Bakımı Yapıyor GJR84, Bakımı Oyun, Bakımı Oyun Seti, Bakımı Oyun Seti GJR84, Bakımı Oyun GJR84, Bakımı Seti, Bakımı Seti GJR84, Bakımı GJR84, Yapıyor, Yapıyor Oyun, Yapıyor Oyun Seti, Yapıyor Oyun Seti GJR84, Yapıyor Oyun GJR84, Yapıyor Seti, Yapıyor Seti GJR84, Yapıyor GJR84, Oyun, Oyun Seti, Oyun Seti GJR84, Oyun GJR84, Seti, Seti GJR84, GJR84,