Barış İle Güneş Okul Öncesi Eğitim Seti (1127.100028)

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺260,01
İndirimli : ₺221,01
aynı gün kargo

Barış İle Güneş Okul Öncesi Eğitim Seti

Barış ile Güneş Eğitim Seti, yeni okul öncesi eğitim programının ışığında çocukların zengin öğrenme deneyimleri yaşayarak; sağlıklı büyümeleri, tüm gelişim alanlarında en üst düzeye ulaşmaları, öz bakım becerileri kazanmaları ve temel eğitime hazır duruma gelmeleri amacıyla hazırlanmıştır. 

Barış ile Güneş Eğitim Setimiz’de “Belirli Gün ve Haftalar”, “Değerler Eğitimi”, “Görgü Kuralları” etkinlikleri ile “Güvenli Yaşam Kuralları”, “Türkiye’nin Bölgeleri”, “Dünyayı Gezelim”, “Nesli Tükenmekte Olan Hayvanlar”, “Çocuk Hastalıkları”, “Nasıl Yapılır?”, “Fen ve Doğa Etkinlikleri”, “Deney Yapalım” sayfaları yer almaktadır. Çocukların sıklıkla bulunduğu yerlerde yaşayabileceği tehlikeler ve bu tehlikelerden nasıl korunabileceklerini anlatan “Güvenli Yaşam Kuralları” verilmiştir. “Türkiye’nin Bölgeleri” ve bu bölgelerin bazı özellikleri her kitapta eğlenceli etkinliklerle çocuklara tanıtılmıştır. “Dünyayı Gezelim” sayfalarında, Dünya’nın belli başlı ülkeleri ve şehirleriyle ilgili etkinlikler verilmiştir. “Nesli Tükenmekte Olan Hayvanlar” ve “Çocuk Hastalıkları”ndan bazılarını tanıtan etkinlik sayfaları hazırlanmıştır. “Nasıl Yapılır?” sayfalarında bazı ürünlerin üretimi ve imalatı ile ilgili bilgiler verilmiştir. “Fen ve Doğa Etkinlikleri” ve “Deney Yapalım” sayfalarıyla günlük hayatta sık rastlanılan fen ve doğa olayları ile ilgili eğlenceli etkinlik sayfaları hazırlanmıştır. 
Barış İle Güneş Okul Öncesi Eğitim Seti


Yön, konum, matematik sembollerini tanıma, örüntüleme, sınıflama, gruplama, kıyaslama, gözlemleme, sıralama, ölçme, sudoku gibi çocukların matematiği anlamalarına yardımcı olacak ve matematik kavramlarını pekiştirecek “Matematik Oyunu“ çalışmaları verilmiştir. Bu sayede matematik eğitimi çok daha basit, somut ve eğlenceli olacaktır. Nesneler arasında ilişki kurmalarına “Dikkat Oyunu” ve kavram çalışmaları katkı sağlayacaktır. 

Barış İle Güneş Okul Öncesi Eğitim Seti

Okulda yapılan etkinlikleri destekleyici Aile Katılımı Etkinlikleri her kitabın sonunda verilmiştir. Bu etkinlikler ile aileler de hem çocuklarının gelişimine katkı sağlayacak hem de çocuklarıyla kaliteli zaman geçireceklerdir.