Kreş Sandalyesi Çeşitleri

Kreş Sandalyesi Çeşitleri

Kreş Sandalyesi Çeşitleri

Her evin vazgeçilmez ihtiyacı olan sandalyeler, söz konusu çocuklar olduğunda daha özel maddeden yapılması gereken eşyalara dönüşür. Çünkü çocukların vücudunu, yetişkinlere göre bir çok konuda daha hassas olabilir. Temel ihtiyaçlardan biri olan sandalyeler, çocuklar için oturak görevi de görür. Günümüzde kreş sandalyeleri metal, ahşap veya plastik gibi dayanıklı maddelerden yapılmaktadır. Ancak bu maddeler kullanılırken insan sağlığını tehtid etmemesi gereklidir. Firmamızdaki ürünler de bu kural göz edilerek müşterilerimize sunulmaktadır. Kurumumuzda plastik olarak birbirinden farklı çeşitte kreş sandalyeleri bulunmaktadır. İsteğe göre tutma yeri olan, sırt dayama yerinde boşluk olan ya da olmayan gibi bir çok sandalye çeşitimizi müşterilerimize sunmaktayız. Sandalyelerin hızlı bir şekilde yerlerinin değiştirilmesi gereken yerlerde, (örneğin kreşler ya da okullar gibi) daha çok kolay tutulabilen plastik sandalyelerimiz tercih edilmektedir. Hafif olmasının yanı sıra dayanıklı olan ürünlerimiz çarpma ve vurma gibi durumlar olsa da şeklini çok büyük ihtimalle koruyacaktır. Kreş ve okullarda bu tür kazalar olması oldukça sık rastlanan bir durumdur, ancak ürünlerimizi tercih eden müşterilerimiz kırılma sorunları ile neredeyse hiç karşılaşmamışlardır.

Plastikten yapılma sandalyelerimiz, sadece yetişkinlerin değil aynı zamanda çocuklar hareket ettirmeleri için de tasarlanmıştır. “Kendi işini yapan” çocuklar böylece kendilerine daha güvenli olarak yetişirler.

Özel günler ve durumlar için de sandalye çeşitlerimiz mevcuttur. Örneğin çocuğunuzun doğum günü geldiğinde, sandalye çeşitlerimizi tercihinize göre süsleyebilir ve çocuğunuzla beraber eğlenceli anlar geçirebilirsiniz.

Etiketler: kreş sandalyesi çeşitleri, kreş sandalyesi
Aralık 16, 2019
Listeye dön