Fisher Price Ayarlanabilir Tuvalet
Fisher Price Ayarlanabilir Tuvalet
Fisher Price Ayarlanabilir Tuvalet
Fisher Price Ayarlanabilir Tuvalet
Fisher Price Ayarlanabilir Tuvalet

Fisher Price Ayarlanabilir Tuvalet (1336.043143)

İndirim Oranı : %31 İndirim
Fiyat : ₺167,70(KDV Dahil)
İndirimli : ₺116,10(KDV Dahil)
24 Saatte Kargo Ücretsiz Kargo KÖ

Fisher Price Ayarlanabilir Tuvalet

Rahat kullanılabilen ve ayarlanabilen tuvalet ile tuvalet eğitimi çok kolay.

Çocuğunuzun rahat ve güvende hissetmesini sağlayan bir tuvalet, tuvalet eğitimini kolaylaştırır. İki farklı yükseklik ayarı yapılabilen (çok yüksek veya alçak olmaması için), tutulabilecek kol yerleri ve yüksek oturak arkalığı olan Ayarlanabilir Tuvalet; çocuğunuzun tuvaleti korkmadan, güvenle kullanabilmesi ve otururken kendini güvende, rahat ve sakin hissetmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Ürüne dahil olan sıçrama siperi sayesinde, erkek çocukları bu tuvaleti etrafı kirletmeden ve stres olmadan kullanabilir. Tek parçalı, yerinden çıkarılabilir hazne ve pürüzsüz yüzeyi sayesinde bu tuvaleti çok kolay ve hızlı bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Özellikler:
• Çocuğunuza uygun olacak şekilde iki farklı yükseklik ayarı yapabilirsiniz. 
• Kol yerleri ve yüksek oturak arkalığı bebeğinizin kendini güvende hissetmesine yardımcı olur.  
• Tek parça hazneyi yerinden çıkararak kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz.
• Erkek çocukları için sıçrama siperi

Yaş sınırı
Yok

Bu tuvaletin yüksekliğini çocuğunuza uygun olacak şekilde ayarlayabilirsiniz.
Çocuğunuz yüksekliğini ayarlayabileceğiniz ve yüksek arkalıklı bu tuvalete rahat bir şekilde oturacak. Bu sayede ise tuvalet eğitimi kolaylaşacak. Fisher-Price® Ayarlanabilir Tuvalet'in çocuğunuza göre ayarlayabilmeniz için iki farklı yükseklik ayarı mevcuttur. Çocuğunuzun tuvalete rahatça oturup kalkabilmesi için aynı zamanda kol yerleri vardır. Yüksek oturak arkalığı, çocuğunuzun güvenli ve rahat bir şekilde oturmasını sağlar. 

Bu ürünle tuvalet eğitimi ve temizlik çok kolay!  
Fisher-Price® Ayarlanabilir Tuvalet, çocuğunuzun kendini rahat, sakin ve güvende hissetmesini sağlayarak tuvalet eğitimini kolaylaştırır. Üstelik bu tuvaleti temizlemek de çok kolay! Tek parçadan oluşan hazneyi yerinden çıkararak kolayca boşaltabilir, durulayıp temizleyebilirsiniz. Tuvalet, pürüzsüz yüzeyi sayesinde silinerek kolayca temizlenir. Ürüne dahil olan sıçrama siperi, çocuğunuz ürünü kullanırken etrafın kirlenmesini önler. 
 
Tuvalet eğitimi konusunda öneriler ve ipuçları 
Tuvaleti kullanmaya başlamak, çocuğunuzun gelişiminde önemli bir dönüm noktasıdır. Bazı çocuklar tuvaleti ilk kullandığında kendini rahat hisseder. Bazıları için ise alışmak biraz zaman alabilir.  Başarılı ve stressiz bir tuvalet eğitimi süreci için en önemli faktör, çocuğunuzun kendini rahat, güvende ve sakin hissetmesini sağlamaktır. Tuvaleti kullanmaya başladıktan kısa bir süre sonra çocuğunuz kendini büyük bir çocuk gibi hisseder.

Bu kutuda ne var?
Bu paket, bir adet Fisher-Price® Ayarlanabilir Tuvalet içerir.

Benzer Ürünler