×
Ürünler Sepete Eklendi
200 TL ve Üzeri Kargo Bedava 200 TL ve Üzeri Kargo Bedava 200 TL ve Üzeri Kargo Bedava 200 TL ve Üzeri Kargo Bedava 200 TL ve Üzeri Kargo Bedava 200 TL ve Üzeri Kargo Bedava 200 TL ve Üzeri Kargo Bedava 200 TL ve Üzeri Kargo Bedava 200 TL ve Üzeri Kargo Bedava 200 TL ve Üzeri Kargo Bedava 200 TL ve Üzeri Kargo Bedava 200 TL ve Üzeri Kargo Bedava 200 TL ve Üzeri Kargo Bedava 200 TL ve Üzeri Kargo Bedava 200 TL ve Üzeri Kargo Bedava 200 TL ve Üzeri Kargo Bedava 200 TL ve Üzeri Kargo Bedava 200 TL ve Üzeri Kargo Bedava 200 TL ve Üzeri Kargo Bedava 200 TL ve Üzeri Kargo Bedava 200 TL ve Üzeri Kargo Bedava 200 TL ve Üzeri Kargo Bedava 200 TL ve Üzeri Kargo Bedava 200 TL ve Üzeri Kargo Bedava 200 TL ve Üzeri Kargo Bedava 200 TL ve Üzeri Kargo Bedava 200 TL ve Üzeri Kargo Bedava 200 TL ve Üzeri Kargo Bedava 200 TL ve Üzeri Kargo Bedava 200 TL ve Üzeri Kargo Bedava 200 TL ve Üzeri Kargo Bedava
Mattel

Hot Wheels City Mega Araba Yıkama Kulesi HDP05

(0)
1.806,90 TL
Kategoriler : Hot Wheels Oyuncakları
Marka : Mattel
Stok Kodu : 1336.028955


200₺ ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Kapıda Ödeme

Hot Wheels City Mega Araba Yıkama Kulesi HDP05

 

3 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygundur. Hot Wheels City Mega Araba Yıkama ile etrafı ıslatmadan araba yıkama eğlencesinin keyfini çıkarın. Arabayı araba yıkama platformuna çıkarın ve kolu çekerek döner spirale doğru ilerletin. Üst kısımdaki iki su tankı, setle birlikte verilen Renk Değiştiren Arabalar aracının üzerine sıcak ve soğuk su püskürtür ve sihirli bir şekilde aracın rengini değiştirir. Kolayca yerleştirilen su tepsileri, arabalar setin kalan bölümlerinde ilerlerken akan suları toplar ve etrafın ıslamamasını sağlar. Mükemmel bir Hot Wheels şehri inşa etmek için Mega Araba Yıkama setini diğer setlerle bağlayın. Her biri ayrı olarak satılır. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir. Renk değişimi özelliklerini etkinleştiren sıcak ve soğuk su tankları ile etrafı ıslatmayan bu harika oyun setinde Hot Wheels City Mega Araba Yıkama maceralarını keşfedin.

 

Bu sette, soğuk suda renk değiştiren ve ılık suda tekrar eski rengine dönen 1 adet Hot Wheels Renk Değiştiren Arabalar aracı bulunur. Tek araba, iki farklı tasarım! Çocuklar, Renk Değiştiren Arabalar araçlarına mavi tanktan soğuk su püskürterek diledikleri tasarımı oluşturur, ardından kırmızı tanktan ılık su püskürterek arabanın eski rengine dönmesini sağlar. Üç adet Renk Değiştiren Arabalar aracını ortadaki park noktalarına park edin ve üçünün de rengini aynı anda değiştirin. Setin tabanında yer alan bir tepsi, araçlar yıkama bölmesinden geçerken fazla suyu yakalar ve oyun oynarken etrafın ıslanmamasını sağlar.

 

Kutu ölçüsü: 57 x 34 x 7 cm’dir.

Hot Wheels City Mega Araba Yıkama Kulesi HDP05

 

3 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygundur.

Hot Wheels City Mega Araba Yıkama ile etrafı ıslatmadan araba yıkama eğlencesinin keyfini çıkarın. Arabayı araba yıkama platformuna çıkarın ve kolu çekerek döner spirale doğru ilerletin. Üst kısımdaki iki su tankı, setle birlikte verilen Renk Değiştiren Arabalar aracının üzerine sıcak ve soğuk su püskürtür ve sihirli bir şekilde aracın rengini değiştirir. Kolayca yerleştirilen su tepsileri, arabalar setin kalan bölümlerinde ilerlerken akan suları toplar ve etrafın ıslamamasını sağlar. Mükemmel bir Hot Wheels şehri inşa etmek için Mega Araba Yıkama setini diğer setlerle bağlayın. Her biri ayrı olarak satılır. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir. Renk değişimi özelliklerini etkinleştiren sıcak ve soğuk su tankları ile etrafı ıslatmayan bu harika oyun setinde Hot Wheels City Mega Araba Yıkama maceralarını keşfedin.

Bu sette, soğuk suda renk değiştiren ve ılık suda tekrar eski rengine dönen 1 adet Hot Wheels Renk Değiştiren Arabalar aracı bulunur. Tek araba, iki farklı tasarım!

Çocuklar, Renk Değiştiren Arabalar araçlarına mavi tanktan soğuk su püskürterek diledikleri tasarımı oluşturur, ardından kırmızı tanktan ılık su püskürterek arabanın eski rengine dönmesini sağlar. Üç adet Renk Değiştiren Arabalar aracını ortadaki park noktalarına park edin ve üçünün de rengini aynı anda değiştirin.

Setin tabanında yer alan bir tepsi, araçlar yıkama bölmesinden geçerken fazla suyu yakalar ve oyun oynarken etrafın ıslanmamasını sağlar.

Kutu ölçüsü: 57 x 34 x 7 cm’dir.

Stok Kodu 1336.028955
Barkod 194735028955
EAN 194735028955
Kategoriler Hot Wheels Oyuncakları
Markalar Mattel
Etiketler Hot Wheels City Mega Araba Yıkama Kulesi HDP05
Kullanım Durumu Yeni

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız. Giriş Yap

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen olmak ister misin?

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap