İllüzyon Kartları (Yağmur Çocuk)
İllüzyon Kartları (Yağmur Çocuk)

İllüzyon Kartları (Yağmur Çocuk) (1115.178410)

İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺45,90
İndirimli : ₺39,90
200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

İllüzyon Kartları (Yağmur Çocuk)

 

Çocuklar için illüzyon kartları 30 büyüleyici illüzyon numarasından oluşan bir settir. Çocuklarınıza birkaç numara gösterin ya da onların ailenizi ve arkadaşlarını büyüleyecek küçük birer illüzyonist olmasına yardım edin! İllüzyon sırları yırlardır çocuklarla illüzyon yapan deneyimli sihirbaz Konrad Modzalewski tarafından açıkladı.

 

Aile Eğlencesi: Çocuğunuzla illüzyon sanatında uzmanlaşın ve oynayın. Ailenizle birlikte zaman geçirmenin en harika yolu!

 

Basit Bir Sahne: Her gün kullanılan birkaç basit eşyaya ihtiyacınız var; evde, dışarıda ya da bir gezide illüzyonlar sergileyebilirsiniz.

 

Zihin Eğitimi: Bu sette bulunan illüzyon numaraları çocuklar için seçilmiştir. Çocukların hayal gücünü, yaratıcılığını ve hafızasını geliştirmeye yardım eder! Hem de bu numaraları öğrenirlerken matematik pratiği yapar ve fiziksel olaylarla ilgili bilgi sahibi olurlar.

 

Beceri Geliştirme: İllüzyon numaraları çocuğunuzun kendi illüzyon gösterileri esnasında kişiler arası sahneleme ve el becerilerini geliştirmeye yardım eder.  

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR