Land Rover Defender 42110 (Lego Technic)
Land Rover Defender 42110 (Lego Technic)
Land Rover Defender 42110 (Lego Technic)
Land Rover Defender 42110 (Lego Technic)
Land Rover Defender 42110 (Lego Technic)

Land Rover Defender 42110 (Lego Technic) (1338.604115)

Marka : Lego
İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺2.999,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.600,00(KDV Dahil)

Land Rover Defender 42110 (Lego Technic)

 

Eviniz ya da ofisiniz amacıyla görkemli bir sergi parçası olan bu çarpıcı LEGO® Technic Land Rover Defender modeliyle dünyanın önder kent ve arazi araçları üreticilerinden birinin yenilikçi mühendisliğini ve tasarımını keşfedin.

Land Rover ile iş birliği içersinde tasarlanan bu ayrıntılı model, aracın ince işçilikli yüzeylerini aslına ideal bir şekilde yansıtıyor ve 3 diferansiyelli Dört Çeker Sürüş, her iki aksta bağımsız süspansiyon ve çalışan vinç gibi çok sayıda gerçekçi fonksiyonu bulunuyor. Kapıları açtığınızda çalışan direksiyonu, ayrıntılı ön paneli ve yüksek ve düşük vites oranları amacıyla 2 kolu ve vites değiştirmek amacıyla selektörü olan yeni Ekim 2019 ürünü şanzıman sistemini keşfedeceksiniz – şimdiye kadarki en ilerlemiş LEGO Technic vites kutusu!

Hem de arka koltukları öne katlayarak 4 süratli sıralı şanzımanı görebilir, kaputu kaldırdığınızda pistonları dinamik 6 silindirli motoru görebilir ve arkaya monte yedek lastiği dönüştürerek arka bagaj kapağını açabilirsiniz. Portbagajlı çıkarılabilir tavan rayları, kasa, merdiven, patinaj engelleyici paspaslar, ilaveten yol tutucu lastikli orijinal tasarımlı jantlar bu görkemli modele son dokunuşları katıyor. Land Rover amblemleriyle gerçekçi bir şekilde geliştirilmiş kaporta, zemini kavrayan lastiklerle orijinal tasarımlı jant, portbagajlı çıkarılabilir tavan rayları, kasa, merdiven, patinaj engelleyici paspaslar, açılır kapılar, kaput ve arka kapı ile ayrıntılı kabine sahiptir. İşlevler arasında 4 süratli sıralı şanzıman, 3 diferansiyelli Dört Çeker Sürüş, her iki aksta bağımsız süspansiyon, ayrıntılı 6 silindirli sıralı motor ve çalışan bir vinç bulunur. Kabinde ayrıntılı bir gösterge panosu, çalışan direksiyon ve ileri katlandığında 4 süratli sıralı şanzımanın gördüğünüz arka koltuklar bulunur.

 

Ekim 2019’da yeni çıkan şanzıman sistemi yüksek ya da düşük dişli oranlarını seçmek amacıyla 2 kola ve bir vites değiştirme koluna sahiptir; bugüne kadarki en ilerlemiş LEGO® Technic™ şanzıman! Yeşil, gri ve kara renklerine yakından bakın. Hareketli, sıralı 6 silindirli motoru görmek amacıyla kaputu kaldırın. Ayrıntılı kabine erişmek amacıyla kapıları açın. Arka kapıyı açmak amacıyla arkaya monte edilmiş stepneyi çevirin. Orijinal etiketlerden meydana gelen bir koleksiyon dahildir. Bu LEGO® Technic™ seti, sürükleyici ve tatmin edici bir yapım tecrübesi sunmak amacıyla geliştirilmiştır.

 

Bu sette 2.500’den çok parça bulunur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR