+3 Yaş Moli Toys Eğitici Bardaklar
+3 Yaş Moli Toys Eğitici Bardaklar
+3 Yaş Moli Toys Eğitici Bardaklar
+3 Yaş Moli Toys Eğitici Bardaklar

+3 Yaş Moli Toys Eğitici Bardaklar (13100.001315)

Marka : Moli Toys
İndirim Oranı : %19 İndirim
Fiyat : ₺69,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺56,90(KDV Dahil)

Moli Toys Eğitici Pratik Bardaklar Oyunu

 

Moli eğitici bardaklar oyunu çocuk ve yetişkinler için hazırlanmış bir oyundur. Kutu içerisinde 5 farklı renkte bardak bulunmaktadır.

 

3 Yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

 

2-6 oyuncu ile oynanır.

 

Oyun başlangıcında tüm kartlar üst üste getirilerek ters durumda zemine yerleştirilir. (Örneğin Junior oynuyorsanız, kartın junior yüzü kapalı şekilde durmalıdır.) Daha sonra en üstteki ilk kart herhangi bir oyuncu tarafından açılır. Karttaki resim üst üste ise bardaklar üst üste, yan yana ise bardaklar yan yana, değişik bir şekilde duruyor ise bardaklar o şekile uygun olarak dizilir. Resme bakarak uygun biçimi bulan ilk oyuncu zile basar.

 

Eğer bardakları dizen ikinci ya da üçücü kişiyseniz sizde hemen zile basmalısınız. Çünkü zile ilk basan oyuncu bardakları dizerken hata yapmışsa oyunu biçimi doğru dizen ikinci oyuncu kazanır. Zile basanlardan bardakları doğru dizen ilk oyuncunun hanesine +4 puan kaleme alınır. Eğer oyuncu zile bastığı halde bardakları yanlış dizmiş ise kendi puan hanesine -2 puan ekler. Bu şekilde en çok puan toplayan oyuncu oyunu kazanır.

Benzer Ürünler