Pratik Bardaklar Redka
Pratik Bardaklar Redka
Pratik Bardaklar Redka
Pratik Bardaklar Redka

Pratik Bardaklar Redka (1367.054654)

Marka : Redka
Fiyat : ₺239,90(KDV Dahil)
24 Saatte Kargoda Kapıda Ödeme 111 Ücretsiz Kargo

Pratik Bardaklar Redka

 

6 yaş ve üzeri için uygundur.

Şekli gör, bardakları diz ve zile bas. Hızlı olan kazanır!

Redka Pratik Bardaklar hem yetişkinler hem de çocuklar için özel hazırlanmış bir oyundur. Kutunun içinde 5 farklı renk bulunur. Kartlardaki bardaklar resimlerin rengine göre dizilir ve heyecan dolu eğlence başlar. Oyun sonunda en çok kartı toplayan oyuncu oyunu kazanmış olur.

Kutu içerisinde aynı zamanda Buldum oyunu da bulunmaktadır. Yani 1 kutuda 2 oyun sizleri bekliyor. Dikkat ederek ve hızlı olarak Buldum oyununun kazananı siz olabilirsiniz!

Çocukların, dikkat becerilerini geliştirir, çok yönlü düşünme yeteneğini, el göz koordinasyonunu ve motor becerilerini geliştirir. Çocuklar sıralama, eşleştirme, parça-bütün ilişkisini kavrama gibi konularda gelişim gösterir. Aynı zamanda problem çözme yeteneklerinin ve görsel hafızalarının gelişmesine yardımcı olmaktadır. Hafıza ve zeka gelişimini destekler.

2-6 oyuncu ile oynanabilir. Kutu içerisinde, 5 faklı renkte olmak üzere 30 adet plastik bardak bulunmaktadır. 55 resimli görev kartı ve 1 adet zil butonu bulunmaktadır. Buldum oyununa ait ise 72 adet oyun kartı yer almaktadır.

 

Kutu Ölçüleri; 21,4 x 29,5 x 8,3 cm

 

Zeka Oyuncakları

6 Yaş Eğitici Oyuncaklar

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR