+2 Yaş Gugda Sayılır Oyunu
+2 Yaş Gugda Sayılır Oyunu

+2 Yaş Gugda Sayılır Oyunu (1314.100040)

Marka : Rege
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺34,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺29,67(KDV Dahil)
100 TL Üzeri Ücretsiz Kargo Kapıda Ödeme Kargo Ücreti

+2 Yaş Gugda Sayılır Oyunu

 

* GUGDA Çocuk için oyun ciddi bir iştir. 3-6 yaş dönemi çocuk için en önemli dönemdir. Özellikle bu dönemde çocuklarımız için en etkili öğrenme onlara birlikte oyun oynadığımız zaman gerçekleşir.

* Günlük yaşam deneyimleri çocuklarımız için hazine değerindedir. GUGDA oyunları günlük yaşamı yaşamdan fotoğraflarla hazırlanmış, çocuğunuzla birlikte keyifle oynayabileceğiniz oyunlara dönüştü.

* Çocuklarımızın konuşma ve mantık becerilerinin geliştirilmesini amaçlayan GUGDA oyunlarının tamamı fotoğraflı anlatımlarla hazırlanmaktadır. Bu şekilde çocuklarımız oyuna daha çok ilgi göstermekte ve yaşadıklarıyla daha kolay bağlantı kurabilmektedir.

* Tüm GUGDA oyunları çocuğunuzun gelişim düzeyine göre ve özel eğitim alması gereken çocuklarımızın da kullanımına uygun olarak hazırlanmıştır. 

 

Oyunun Amacı: 1-10 arası sayıları öğretirkenkonuşmavemantıkbecerilerinin geliştirilmesi.

 

İçindekiler: Her kartta bulunan çocuğunuzun günlük hayatta karşılaştığı nesnelerin, kaçar adet olduğunun, görsel olarak, ellerle, rakamlarla ve zarlarla gösterimlerinin kullanılması ile hazırlanmış 30 adet kart.

 

* Kartların iç yanlarında bulunan dört renkli bant sadece doğru eşleri ile aynı renkte olacaktır.

* Nesne fotoğraflarıyla hazırlanmış olan bu oyun çocuğunuzun oyuna daha çok ilgi göstermesini ve yaşadıklarıyla daha kolay bağlantı kurabilmesini sağlayacaktır.

 

* Yaş: 2-5

* Oyuncu Sayısı: 1-5

* Ürünün Boyutları: 19 x 19 x 4,5 cm

 

Zeka Oyunları

2 Yaş Zeka Oyunları

 

Benzer Ürünler