Temel Simli Eva 50x70cm 10 Adet
Temel Simli Eva 50x70cm 10 Adet
Temel Simli Eva 50x70cm 10 Adet

Temel Simli Eva 50x70cm 10 Adet (1208.295258)

Marka : Temel
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺366,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺312,90(KDV Dahil)

Temel Simli Eva 50x70cm 10 Adet

 

Bir pakette 10 farklı renk bulunmaktadır.

2mm kalınlığındadır. Hobi renkli simli eva kâğıt özel üretim bir malzemedir. Köpüğümsü bir dokusu vardır. Çalışmasının kolay olması, renkli olması, çocuklar için de uygun olması ve ulaşılabilir olması simli eva kâğıtların özellikle hobi çalışmalarında çok yoğun kullanılmasına vesile olmuştur.

 

Kırtasiye tarzı yerlerde rahatlıkla satışı yapılan renkli simli eva kâğıt her renkte bulunuyor. Düz renkleri olduğu gibi desenli çeşitleri de var. Daha parıltılı bir şeyler isteyenler için de simli olmaları bulunuyor.

 

Hatta kendinden yapışkanlı olanlar parti malzemeleri yapımında, süs eşyası yapımında oldukça pratik sonuçlar doğuruyor. Epey elverişli olmasından dolayı da hobi sektörünün gözdesi haline gelmesine neden oluyor.

 

İki boyutlu çalışmalar yapmak isteyenler için hobi renkli simli eva kâğıt çok güzel bir seçenek. Strafor toplar kullanılarak bebekler yapılabiliyor. Eva rahatça sarılarak farklı şekiller oluşturulabiliyor. Çok hafif bir malzeme olduğu için hobi ürünlerini bir birisine tutturmak için çok az bir silikon ya da yapıştırıcı yeterli oluyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR