Temel Tombala ve Buz Tuzağı 2’li Set
Temel Tombala ve Buz Tuzağı 2’li Set
Temel Tombala ve Buz Tuzağı 2’li Set

Temel Tombala ve Buz Tuzağı 2’li Set (tombala-buz-tuzagı-set)

Marka : Temel
Fiyat : ₺219,90(KDV Dahil)
200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo Kargo Ücreti Kapıda Ödeme

Temel Tombala ve Buz Tuzağı 2’li Set

 

Ailecek keyifle oynayabileceğiniz, yılbaşının vazgeçilmez oyunu Tombala ve çocukların vazgeçilmezi Buz Tuzağı Oyunu birlikte!

Tombala oyunu, bir torbadan numaralı taşlar çekilerek üzerinde numara yazılı kâğıtlarla oynanan bir şans oyunudur. Ayrıca bu kartlarda bütün numaraların doldurulmasıyla kazanılan en büyük ödüle ya da bütün numaraların kapatılmasına da "tombala" denir. Her taş çekildiğinde sesli bir şekilde numarası söylenir, kartında bulunan taşı alır. Ortak numaralarda ilk söyleyen alır. Kartındaki numaraları ilk tamamlayan ise oyunu kazanır.

Karton Kutusu içerisinde gönderilmektedir. Baskılı ve yan köşeleri koparmalı oyun kartları bulunmaktadır. Tombala taşları plastik siyah renktedir.

 

Buz tuzağı eğitici olmakla beraber zekâ ve strateji gelişimine yardımcı bir oyundur. Oyun çerçevesinin ayakları takılır. Oyun çerçevesi düz bir zemine ters olarak çevrilir ve buz küpleri renk ayrımı olmaksızın yerleştirilir. Oyun çerçevesi ayaklarının üstünde durabilecek şekilde düz çevrilir. Çerçevenin orta noktasındaki buz küpünün üzerine at yerleştirilir. 2 oyuncu sıra ile buz küplerine birer vuruş yaparak küpü çerçevenin dışına çıkarır. Oyuncu küpleri kontrol ederek vuruş yapamaz ve çekiçle ilk dokunduğu küpü düşürmek zorundadır. Oyun orta noktadaki atın düşmesine kadar devam eder. Orta noktadaki atı düşüren oyuncu oyunu kaybeder.

Set 1 adet tombala, 1 adet Buz Tuzağı oyunu içerir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR