Teslimat ve Kargo

 


• Siparişinizin Hazırlanması

Sipariş ettiğiniz ürünlerin kargoya verilme süreleri ürün detay sayfalarında yer almaktadır. Siparişiniz Temel.com.tr tarafından kargoya verildikten sonra bir e-posta ile bilgilendirilirsiniz.

Web sitemizde bulunan “Kargoya verilme süresi: 1-3 iş günü” taahhüdümüz hafta sonu ve mücbir sebepler durumunda geçerli değildir. Siparişinizdeki ürünlerin stok durumundan kaynaklanabilecek bir sorun yaşandığı takdirde Müşteri Hizmetleri yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

• Siparişinizin Takibi

Siparişiniz kargoya verildiğinde tarafınıza e-posta gönderilir. Gönderilen bu e-posta ile kargonuzun durumu ve nerde olduğu ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

• Kargoya Verilen Siparişlerin Teslimat Adresinize Sevkiyatı

Siparişlerinizin kargo firmasına teslim edildikleri tarihten itibaren
Gaziantep dışındaki il merkezlerine yapılacak teslimatlar için en geç 5 iş gününde,
Anadolu'daki illerin bazı ilçe merkezleri için de en geç 7 iş gününde adresinize teslim edilecektir.
Temel.com.tr deposundan kargo firmalarına teslim süreçleri resmi ve dini tatiller hariç hafta içi her gün, kargo firmalarınca dağıtım süreçleri ise Pazar günleri ve resmi ve dini tatiller hariç her gün yapılmaktadır.

• Kargo Firmasının Teslimat Anında Size Ulaşamadığı Durumda

Kargo firması siparişinizde belirttiğiniz teslimat adresinize 2 kez uğrayacak, 2 uğrama sonucunda da teslimat adresinde teslimatı yapacak kimseyi bulamaması durumunda ürünler Temel.com.tr deposuna geri getirilecektir. Bu durumda Temel Müşteri Hizmetleri ile bağlantıya geçmeniz durumunda ürünler isteğiniz doğrultusunda yeniden kargoya verilebilir.

• Kargo Ücretleri

Temel.com.tr internet sitemizden yapacağınız 20 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. Tutarı 20 TL altında olan alışverişlerinizde ise kargo ücreti 3,90 TL olarak fiyatlandırılmaktadır.


 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR