Transformers Botbots Goo-Goo Grupları 8'li Paket E3494
Transformers Botbots Goo-Goo Grupları 8'li Paket E3494

Transformers Botbots Goo-Goo Grupları 8'li Paket E3494 (1360.611546)

İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺128,04(KDV Dahil)
İndirimli : ₺114,32(KDV Dahil)
24 Saatte Kargoda Kapıda Ödeme 111 Ücretsiz Kargo

Transformers Botbots Goo-Goo Grupları 8'li Paket E4152

 

Çok yakın bir zamanda, Energon olarak tanınan Transformers enerjisiyle dolu sis gökten inip sıradan bir alış veriş merkezinin her konumunu kapladı. Alışveriş merkezinin içersindeki şeyler Energon ile ilişki ettiği anda, ufak Transformers robotları olarak canlandı. Bu robotlar; tel zımba, patates kızartması ya da el feneri gibi gündelik eşyaların ya da yiyecek içeceklerin kılığına girerek gizlenebiliyor ve kimse neyin robot neyin robot olmadığını anlayamıyor!

Küçük, yaramaz ve süper komik bu robotlar, yani Botbot'lar karşınızda! Botbots, birkaç adımda bir moddan başka moda dönüşebiliyor. Her Botbot; Şeker Şokları, Tuvalet Birliği, Teknik Ekip gibi olduğu mağazanın ilişkisine göre bir ekibin içersinde yer alıyor.

Her biri değişik bir temaya sahip Transformers Botbots 8’li Paket’lerin içersinde karakteri kocaman, kendi ufak 8 Botbots var. (Her biri ayrı satılır.)

Yaklaşık 2,5 cm boyundaki bu Botbot’lar, 3-5 basit adımda gündelik eşyalar ya da yiyecek içeceklerden maceracı küçücük robotlara dönüştürülebiliyor.  Üstelik paketteki bir Botbots sürpriz!

Benzer Ürünler