Trappex (13102.050507)

Marka : Çamlıca
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺109,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺92,65(KDV Dahil)
aynı gün kargo

Maranda Games Trappex Eğitici Oyuncaklar

NASIL OYNANIR?

TRAPPEX Eğitici Oyuncaklar uzun bir aradan sonra eski bir arkadaşınızla yeniden bir araya gelmek gibi hiç bıkmadan heyecanla oynayacağınız bir strateji oyunudur. Oyununu oynarken çocukluk anılarınız canlanacak ve mutlu olacaksınız. Trappex Eğitici Oyuncaklar oynanması kolay olmasına rağmen, başından sonuna kadar strateji ve dikkat gerektiren bir zeka oyunudur.

Oyuna kendi renginizi seçerek kura ile başlayabilirsiniz. Oyunda amaç ahşap duvar şeklindeki parçaları platforma yerleştirerek, kare oluşturmaktır. Kare oluşturan kişiyi o kareye kendi rengindeki diski yerleştirerek karenin sahibi olur. Hamle sırası kendisinde olan kişi, bir kare yaptıktan sonra, tek bir hamleyle başka kareler oluşturabiliyorsa kare oluşturmaya devam eder. Kare oluşturma bittikten sonra normal hamlesini yapar ve sıra rakibe geçer. Oyun sonunda en fazla kareye sahip olan oyuncu oyunun galibi olur.

Tarppex tekrar tekrar oynayabileceğiniz zeka ve stratejinizi geliştirecek, dikkat gerektiren bir zeka oyunudur.

Oyun Özellikleri: Oyuncu sayısı: 2 Yaş: 6-99 Gelişim Alanları: Dikkat ve Stratejik düşünme yeteneklerini geliştirir

Oyun İçeriği: 1 Adet Ahşap Oyun Platformu 60 Ahşap Duvar Parçası 25 Çift Taraflı Oyun Diski

Diğer Özellikler: Oyun talimatları kutunun içerisinde yer almaktadır. ASTM & CPSIA tarafından test edilmiş olup, çocuk sağlığına uygundur. Oyun kutusu boyutları: 11 3/4" x 11 3/4" x 1 5/8"

KAZANIMLAR:

* Stratejik Düşünme

* Mantık Yürütme

* Görsel Algı / Mekansal Algı

* Dikkat - Konsantrasyon

Benzer Ürünler
google-site-verification: google905adea24218afeb.html